MENÜ

Magazin Haberleri 13 Nisan 2020

İşte dün magazinde öne çıkanlar. Fanatik olarak sizler için derledik..

12 Nisan 2020, Pazar 22:37 Son Güncelleme:
- A +
Magazin Haberleri 13 Nisan 2020

Tatil planı suya düştü

Berk Suyabatmaz'dan ayrıldıktan sonra mutluluğu Vakko'nun veliahtı Allan Hakko'da bulan Burcu Esmersoy'un aşkı koronavirüs engeline takıldı.

Magazin Haberleri 13 Nisan 2020

Kendi evlerinde ayrı bir şekilde izole yaşam sürdüren Allan Hakko ve Burcu Esmersoy, görüşmelerini telefon ve online ortamda sürdürüyor. 2.5 aydır aşk yaşayan çiftin mayıs ayında birlikte çıkacakları ilk tatil de dünyayı saran salgın nedeniyle iptal oldu.

Magazin Haberleri 13 Nisan 2020

“Yalnız, şık ve dezenfente”

Karantina günlerini evinde geçiren oyuncu Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından takipçilerine ‘Evde kalın’ çağrısı yaptı kişisel temizliğe de dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen oyuncu, fotoğrafına “Yalnız, şık ve dezenfente” notunu düştü.

Magazin Haberleri 13 Nisan 2020

İlk online partimiz

Eser Yenenler, eşi Berfu Yenenler’in doğum gününü kendi yaptığı pasta ile kutladı. Ünlü komedyen, pastalı Instagram paylaşımına "İlk defa pasta yaptım, ilk online partimiz, Kuzey ilk defa annesinin doğum gününde... Birlikte daha nice ilklere aşkım" yazdı.

Magazin Haberleri 13 Nisan 2020

Videolu çağrı

Redd grubunun solisti Doğan Duru, 20 gün önce sosyal medyada, albümün radyolara dağıtılan ilk şarkısı 'Dut'un video klibi ile ilgili hayranlarına çağrı yaptı. Doğan Duru, pandemi nedeniyle durma noktasına gelen müzik sektöründe bu dönemde bir ilki gerçekleştirerek hayranlarından şarkısı eşliğinde video çekmelerini istedi.

Magazin Haberleri 13 Nisan 2020

Ünlü şairin mücadelesi

Şair Abdurrahman Delen, birbirinden ünlü isimlerle birlikte kadına şiddetin önlenmesi için mücadele edecek. Umut Akyürek, Esra Sönmezer, Ayçin Tuyun gibi sanat dünyasının ünlü kadınları ile söyleşi yapmaya hazırlanan Delen'in sohbetleri televizyon ekranlarından yayınlanacak

Sıradaki haber yükleniyor...