'Maça prim koymadım'

Melih Gökçek, '2 milyon Euro'luk prim' iddialarını yalanladı. Gökçek, “Ankaragücü'nün bu kadar parası var da benim mi haberim yok” dedi

12 Mayıs 2011, Perşembe 02:00
- A +
'Maça prim koymadım'

Fenerbahçe’yi yenmeleri halinde oyunculara 2 milyon Euro prim dağıtılacağı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Melih Gökçek, “İstanbul’da bazı medya kuruluşları birilerinin elinden sipariş haber yapıyorlar. Bu haber tamamen uydurma, yalan ve sipariş bir haberdir. Ankaragücü’nün bu kadar parası var da benim mi haberim yok?” dedi. “Biz sezonun 2. yarısının başında Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldık. Golü, Trabzonspor’dan kiraladığımız Gabriç attı. Bu, Ankaragücü’nün onuruyla oynadığının en güzel ispatıdır. Birileri bizi suçlayıp mağlup olmamızı istiyor. Şike mi yapalım? Herkes çıkıp onuruyla tüm gücüyle mücadele edecek. Fenerbahçe de galip gelebilir, biz de” diye konuştu.

‘Fenerbahçeliliğimi dondurdum’

İyi bir Twitter kullanıcısı olan Melih Gökçek, dün sanal ortamdan ise şu açıklamalarda bulundu:
- “Birileri Twitter’da ‘Fenerbahçe’yi yenerseniz size oy yok’ diyor. Ne kadar ayıp, Yani Ankaragücü şike mi yapacak. “
- “Babam benim ismimi meşhur Fenerbahçeli Melih Kotanca’ya sevgisi nedeniyle koymuş. Ancak ben Ankaralıyım ve Ankaragüçlüyüm. Fenerbahçe’ye olan sempatimi ise Aziz Yıldırım başkan olduğu sürece buzdolabına koydum.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...