Kurumların eğlence dolu rekabeti: Şirketler Yarışıyor

Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi, 15-18 Eylül tarihlerinde İstanbul, Ankara ve İzmir'de eş zamanlı olarak başlıyor.

30 Ağustos 2014, Cumartesi 14:47 Son Güncelleme:
- A +
Kurumların eğlence dolu rekabeti: Şirketler Yarışıyor

Son yıllarda şirketlerin gözde sporu haline gelen bowling, Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi’nin başlamasıyla adeta farklı bir kimliğe büründü. Şirket çalışanlarının kaynaştığı, beraber eğlendiği, diğer şirketlerle bağlantı kurabildiği bir sosyal ortam olan Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi; bowling turnuvasından çok, bir festival havasında İstanbul Time Out Bowling salonu, Ankara Bilkent Roll House ve İzmir Hilton Fame City’de düzenlenecek.

Katılımcılar, Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi’nin detaylarına ve turnuva sırasında verilen hizmetlerden olan; profesyonel fotoğraflarına, özel video kliplere, oyun sonrası gerçekleştirilen röportajlara ve photobooth etkinliğine www.sirketleryarisiyor.com adresinden ulaşabilme imkanına sahipler. En son Haziran ayında düzenlenen organizasyona Aras Kargo, Arkas Marport, Gold Bilgisayar, YünSA, Çimentaş, Çalık Enerji, Türkiye Petrolleri, Tükek Holding ve Meteksan gibi firmalar katılmışlardı. Kanalturk, Bugün TV, Arby’s ve Jogo’nun sponsorluğunda gerçekleşecek olan Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi’nin Eylül dönemine katılması kesinleşen firmalardan bazıları ; Swiss Otel, Folkart, Kanalturk, Bugün TV, Kosifler, Çalık Enerji, Gold Bilgisayar, Saray Muhallebicisi, Söktaş.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de Eylül, Aralık, Şubat ve Haziran olmak üzere yılda 4 defa düzenlenen Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi’ne katılmak isteyen firmalar, www.sirketleryarisiyor.com adresinden veya 0850 886 80 06 numaralı telefondan başvuru yapabilirler.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...