Korku Arena'yı sarınca!..

İstatistik yine kazanamadı. Topa sahip olma yüzde 64'e yüzde 36... Kornerde üstünlük Galatasaray'da... Pozisyon sayısında Galatasaray ilk devre 4, ikinci devre 7 toplam 11.. Trabzon 2 ye 6.. Toplam 8.. Sonuç 0-0.

03 Mayıs 2012, Perşembe 12:00
- A +
Korku Arena'yı sarınca!..

Maçın ilk 20 dakikası Trabzonspor rakibini oynatmadı. Ancak son 30 dakika Galatasaray üstünlüğü ele aldı. Kritik dakika 45’ti. Burak faulle karışık aldığı topta Muslera’yla karşı karşıya kalmasına rağmen golü atamadı. İkinci devre konuk ekip daha atak başladı, fakat Galatasaray maçın son 30 dakikası tek kale oynadı. Buna rağmen golcü Burak 86’da fırsatı buldu, golü atamadı.

Baştan kaybetmiş gibi...

Necati de gol kaçırma yarışına girince, maç 0-0 bitti. Maçın başında Fatih Terim’in oyuncularının, adeta maçın sonucunu görür gibi çok gergin olması, belki de bu maçın sonucunu hazırladı. Trabzonspor’a gelince... 4 gün önce ‘Galatasaray’a maçı bıraktı’ diyenlere cevap vermiş oldu. Heyecan özellikle ikinci devre üst noktadaydı. Seyredenlere futbol adına zevkli dakikalar yaşattılar.
Galatasaraylı futbolculara tavsiyem, gerginliğin hedefe varmada ne kadar gereksiz bir faktör olduğunun bilincine varmaları.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...