Kol bölgesindeki yağlardan nasıl kurtuluruz, bacaklarımızı nasıl şekillendirebiliriz?

Kol bölgesindeki yağları eritme hareketleri nelerdir? Egzersizlerle kollarımızdaki fazla yağlardan kurtulmamız mümkün mü? Hem kollarımızı hem de bacak kaslarımızı nasıl çalıştırabilir ve şekillendirebiliriz? Haberimizde yer alan 6 hareket, düzenli olarak yapıldığında hem kol kaslarınızı hem de bacak kaslarınızı çalıştırmaya yardımcı olacaktır. Hareketlerimizde yer alan dambıllar yerine içi dolu pet şişeler/deterjan kutusu gibi alternatif objeler kullanabilir, günün herhangi bir zaman diliminde 3-5 set/ 10-15 tekrar şeklinde yapabilirsiniz.

29 Nisan 2020, Çarşamba 12:26 Son Güncelleme:
- A +

Kol altındaki yağlarınızdan kolayca kurtulabileceğiniz evde uygulanabilecek egzersizler neler? Kol bölgesindeki fazla yağdan kurtulma yöntemleri neler? Birçok kadın kollarının altına yer alan yağlardan kurtulmak, ince ve sıkı kollara sahip olmak istiyor. Peki haberimizde yer alan egzersizlerle hem kollarınızı hem de bacaklarınızı şekillendirebileceğinizi söylesek ne dersiniz? Haberimizde yer alan alternatif egzersizleri antrenman programınıza ekleyebilir, seviyenize ve kendi motivasyonunuza göre 3-5 set 10-15 tekrar şeklinde uygulayabilirsiniz. Hareketlerimizde yer alan dambıllar yerine içi dolu pet şişeler yada deterjan kutusu tercih edebilirsiniz.

RAMAZAN AYINDA SPOR YAPMAK

Dilerseniz çok ağır olmayacak ve kendi gücünüz, enerjiniz doğrultusunda sporunuzu hemen yemek yiyebilmek ve su tüketebilmek adına iftardan bir saat (ya da antrenman süreniz kadar) önceden yapabilirsiniz.

Eğer gün içerisinde bir antrenman uygulamak istiyorsanız sizleri çok zorlamayacak 30-50 dakikalık hafif antrenmanlar uygulayabilirsiniz. Kendi enerjiniz ve gücünüzden haberdar olan sizsiniz.

Vücudumuzun uzun süre susuz kalmasından dolayı iftar ve sahur arasında geçen zamanda bol su tüketebilir, bitki çayı tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı beslenmeyi elden bırakmamalı, sınırlarınızı zorlamamalısınız. Keyifli sporlar!

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...