Koeman'dan Galatasaray uyarısı!

Oyuncuları ile bir toplantı yapan Erwin Koeman, ligde hâlâ tehlike bölgesinde olduklarını hatırlattı, Trabzon’dan mutlak galibiyet çıkarmaları gerektiğini vurguladı, rakibin oyun stratejisi hakkında uyarılar yaptı.

24 Kasım 2018, Cumartesi 09:01 Son Güncelleme:
- A +
Koeman'dan Galatasaray uyarısı!

Erwin Koeman ile birlikte son iki lig maçında istediği neticeleri alan Fenerbahçe hâlâ tehlike bölgesine yakın. Bu durum hem takımı hem de camiayı tedirgin ediyor.

Bu nedenle ilk yarıdaki tüm maçları kazanma hedefi koyan Koeman, bu sayede takımın bu krizden çıkıp, gerçek futbolunu oynayabileceğini düşünüyor. Zirveden uzak kalmanın yarattığı atmosferden kurtulmak ve üst sıralara yaklaşmak için Trabzon maçının çok önemli olduğunu kaydeden Hollandalı hoca konsantrasyon kaybı yaşanmasını istemiyor. Koeman oyuncuları ile yaptığı toplantıda Galatasaray derbisindeki geri dönüş ve Alanya galibiyetinin geride kaldığını ifade etti. Hollandalı çalıştırıcı, maçın tempolu ve sert geçmesini beklerken, takıma bu konudaki beklentilerinden bahsetti. Rakibin sert oyununa karşılık verilmesinin oyunda kalmak ve direnç anlamında önemli olduğunu kaydetti. 

Maç devam ederken skor ne olursa olsun mücadelen vazgeçilmemesi gerektiğinin altını çizen Koeman, yarınki maçtaki bu iki konunun kilit önem taşıdığını vurguladı.

Kaynak: Skorer

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...