Kevin - Prince Boateng: Beşiktaş ile 2 yıldır görüşüyorduk!

Beşiktaş'ın yeni transferi Ganalı futbolcu Kevin - Prince Boateng, Siyah - Beyazlıların YouTube hesabında samimi açıklamalarda bulundu.

06 Şubat 2020, Perşembe 15:08 Son Güncelleme:
- A +

İbrahim Tatlıses'e hayranlığı ile bilinen Beşiktaş'ın yeni transferi Kevin - Prince Boateng, Siyah - Beyazlıların Youtube hesabında samimi açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'a gelmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Boateng, '' Dürüst olmak gerekirse Beşiktaş ile iki yıldır görüşüyorduk. Ben he zaman Türkiye'ye ve Beşiktaş'ı bir öncelik olarak görüyordum ve buraya gelmek istiyordum. Berlin'de çevremde çok fazla Türk arkadaşım vardı. Birlikte büyüdük. Pek çok Beşiktaşlı arkadaşım vardı ve haber çıkınca hepsi bana mesaj attı ''nihayet evine gidiyorsun dediler. Teklif geldikten sonra çok düşünmedim.'' dedi.

Beşiktaş taraftarından övgüyle bahseden Boateng, ''Onların ne kadar çılgın olduğunu herkes biliyor. Tüm dünya biliyor. Birçok Türk arkadaşım bana zaten ''Beşiktaş taraftarı dünyanın en iyi taraftarı'' diye anlatıyorlar. Onların benimle ilgili beklentileri çok yüksek. Benim de onlardan bir beklentim var. Bu beklentim de bize destek olmaları.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sosyal medyada İbrahim Tatlıses'in şarkısını söylemesiyle fenomen Boateng, ''Şarkıyı çok seviyorum. Çocukken onunla büyüdüm. Benim de en sevdiğim şarkılardan biri. Ara ara dinlerim. İbrahim Tatlıses ve Ebru Gündeş en sevdiğim sanatçılar.'' dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...