Kerimcan Durmaz'dan skandal olay sonrası ilk açıklama!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde 3 milyonu aşkın takipçisi olan Instagram hesabından skandal bir görüntü paylaşmıştı. Uçak tuvaletinden çekilen görüntüleri sosyal medyada paylaşan Kerimcan Durmaz, eleştiri oklarının hedefi olmuş ve iki yüz bine yakın takipçi kaybı yaşamıştı. Kerimcan Durmaz olaylar sonrası ilk açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

04 Mayıs 2019, Cumartesi 20:20 Son Güncelleme:
- A +

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan fenomeni Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde 3 milyonu aşkın takipçisi olan Instagram hesabından skandal bir görüntü paylaşmıştı.

Uçak tuvaletinden çekilen görüntüleri sosyal medyada paylaşan Kerimcan Durmaz, eleştiri oklarının hedefi olmuş ve iki yüz bine yakın takipçi kaybı yaşamıştı.

Kerimcan Durmaz olaylar sonrası ilk açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

Günlerdir çok üzgün olduğunu ifade eden Kerimcan Durmaz, "Beni takip eden büyüklerimden ve küçüklerimden bu görüntüler için özür diliyorum. O kadar çok utanıyor ve o kadar çok mahçup hissediyorum ki kendimi. Aslında ne diyeceğimi de bilemiyorum. Bu olaydan sonra kendime bir ders çıkardım ve 'Aile' kavramının ne kadar önemli olduğunu anladım" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...