MENÜ

Kayserispor'un yedinci Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak!

Bayram Bektaş, Ömer Mahir, Samet Aybaba, Uğur Kulaksız, Dan Petrescu, Hamza Hamzaoğlu... 37 haftalık periyotta bu 6 isimle çalışan Kayseri, bir hocasını en fazla 8 hafta görevde tuttu! 7. teknik direktör Yalçın Koşukavak olurken, şimdiden hocanın geleceği merak konusu.

27 Nisan 2021, Salı 06:58 Son Güncelleme:
- A +
Kayserispor'un yedinci Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak!

Kayseri yönetimi düşme hattından çıkmanın yollarını hoca değiştirmekte arıyor. Sezona Bayram Bektaş'la başlayan Kayseri ilk 6 haftada 4 mağlubiyet yaşanmasının ardından genç hocayı gönderdi, 1 maçlığına takımın başında yardımcı antrenör Ömer Faruk Mahir çıktıktan sonra teknik direktörlük koltuğuna Samet Aybaba oturdu.

Emniyet kemeri: Kulaksız

Tecrübeli hoca da 8 maç sonunda galibiyet alamayınca gönderildi. Bu kez de 2 maçlığına bir başka yardımcı hoca Uğur Kulaksız takımın başına geçti ve 2 galibiyet yaşadı. Ona rağmen Berna Başkaya ve ekibi, Dan Petrescu'yu getirdi. Rumen hoca da 8 sınavlık periyotta sadece 2 kez kazanınca gitti. Takım yine geçici olarak Kulaksız'a emanet edilirken, genç hoca 4 haftada 2 galibiyet, 2 mağlubiyet aldı ve Hamza Hamzaoğlu yeni bir sayfa açmak için Sarı-Kırmızılılar'la sözleşme imzaladı. 

Ligde tutmaya çalışacak

Ancak Hamza hocanın da kaderi farklı olmadı. Hamzaoğlu 6 haftada galibiyet alamadan Sarı-Kırmızılılar'dan ayrılırken, Kayserispor'un bu sezonki 7. hocası Yalçın Koşukavak oldu. Başarılı çalıştırıcı son 5 haftada takımını ateş hattından çıkarıp, ligde tutmaya çalışacak. 


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...