MENÜ

Kayserispor'da Burak Yılmaz'ın final haftası! Hedef tahtasında...

Trabzonspor yenilgisi sonrası teknik direktör Burak Yılmaz’a gelen tepkilerin ardından sportif direktör ve idari menajerle ayrılığa giden 37 puandaki Sarı-Kırmızılılar, Pendik deplasmanında da galibiyet hasretine son veremezse teknik kadroda da kan değişimine hazırlanıyor...

Kayserispor'da Burak Yılmaz'ın final haftası! Hedef tahtasında...

Kayserispor’un başında çıktığı 11 maçtan yalnızca 2 galibiyet çıkarabilen Burak Yılmaz hedef tahtasında... Beşiktaş’ta yaşadığı sıkıntılı sürecin ardından başına geçtiği Sarı-Kırmızılı takımı bir türlü tehlikeli bölgeden çıkarabilmeyi başaramayan Burak Yılmaz, Trabzonspor yenilgisi sonrasında taraftarın protestosuna maruz kalmıştı.

Haberin Devamı

Kayserispor’un en etkili tribün grubu tarafından yönetime gelen radikal karar talebi idari ayrılıklarla son bulmuştu. Sportif Direktör Murat Duman ve İdari Menajer Yunus Akbulut’un görevlerine son verilirken gözler Burak Yılmaz ve ekibine çevrildi.

PENDİK MAÇINI KAZANIRSA...

Bu hafta sonunda ateş hattındaki en kritik maçlardan birinde Pendikspor’a deplasmanda konuk olacak genç teknik adamın olası bir mağlubiyette görevine son verilmesine kesin gözle bakılıyor. Burak Yılmaz’ın finali olarak nitelendirilen maçtan çıkacak sonucun galibiyet olması halinde ise genç teknik adamla yeni sezon planlaması için masaya oturulacak.

Kayserisporda Burak Yılmazın final haftası Hedef tahtasında...

 

YORUM YAZ