Fenerbahçe'nin rakibi Kayserispor'un uçağına yıldırım isabet etti! Zorunlu iniş yaptılar...

Süper Lig'in 36. haftasında yarın Fenerbahçe ile karşılaşacak Kayserispor'un uçağına yıldırım isabet etti. Sefer iptal edildi. Kafile, Kayseri'ye zorunlu iniş yaptı. Saatler sonra ise uçak yeniden havalandı ve Sarı-Kırmızılılar, İstanbul'a ulaştı.

Süper Lig'in 36. haftasında tüm maçlar aynı gün, aynı saatte oynanacak. Hem şampiyonluk mücadelesi hem de kümede kalma savaşında hatanın telafisinin olmadığı haftalara girilirken lider Galatasaray, Fatih Karagümrük'le kozlarını paylaşacak. İkinci Fenerbahçe ise Kayserispor'la kapışacak.

Haberin Devamı

Tüm maçlar yarın 19.00'da

Galatasaray ve Fenerbahçe şampiyonluk için yarışıyor, rakipleri; Karagümrük ile Kayseri de kümede kalma adına ateş hattından uzaklaşmak istiyor. Süper Lig'deki tüm maçlar yarın 19.00'da oynanacak.

Saatler sonra İstanbul'a vardılar

Fenerbahçe - Kayserispor mücadelesi öncesinde ise korku dolu anlar yaşandı. Kayserispor kafilesi kritik mücadele için İstanbul'a gelecekti. Kalkış yapan uçağa yıldırım isabet edince sefer iptal edildi. Kafile, Kayseri'ye zorunlu iniş yaptı. Saatler sonra ise uçak yeniden havalandı ve Sarı-Kırmızılılar, İstanbul'a ulaştı.

'Çok sıkıntılı bir uçuş oldu'

Futbolcular ve teknik heyet kendilerini bekleyen takım otobüsüne binerken, kulübün basın sözcüsü Samet Koç, Teknik Direktör Burak Yılmaz'a çiçek takdim etti. Genç teknik adam, duygularını İhlas Haber Ajansı (İHA) mikrofonuna paylaştı. Zorlu bir uçuşun ardından İstanbul'a ulaştıklarını ifade eden Yılmaz, "Çok sıkıntılı bir uçuş oldu. İlk defa uçağa şimşek çarptı. Oyuncularımız çok zorlandı. Hatta çoğu oyuncumuz uçağa binmek istemedi. Oyuncularımız tekrar uçağa bindi. Allah'a şükür sonunda buradayız. Yolculuğumuz zor başladı, inşallah güzel biter" diyerek kendilerine kolaylık sağlayan uçuş yetkililerine teşekkür etti.

Haberin Devamı

Sarı-kırmızılı kafile daha sonra takım otobüsüyle konaklayacakları otele hareket etti.

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç da konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı 👇

Memduh Borazan

Fenerbahçenin rakibi Kayserisporun uçağına yıldırım isabet etti Zorunlu iniş yaptılar...

 

YORUM YAZ