Kartal Yuvası 2017 yaz defilesi yapıldı

Kartal Yuvası 2017 yaz defilesi yapıldı

06 Kasım 2016, Pazar 19:16
- A +

Vodafone Arena Moda Merkezi’nde gerçekleştirilen defileye; Başkan Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kartal Yuvası lisansiyerleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Defilede; Candaş Tolga Işık (İletişim:Basınla ilişkiler ve Beşiktaş medyasından sorumlu (BJK TV, BJK Dergi, Sosyal Medya...), futbolcular; Cenk Tosun, Necip Uysal, Gökhan İnler, Atınç Nukan, Eslem Öztürk, Beşiktaş RMK Marine Takımı oyuncusu Uğur Toprak ile futbol takımı emektar malzemecisi Süreyya Soner de mankenlik yaptı.

Beşiktaşlı ünlüler; Hakan Altun, Celil Nalçakan, Zafer Algöz, Esra Erol, Hatice Aslan, Erdoğan Aktaş, İsmail Küçükkaya ve Murat Boz, Kartal Yuvası’nın yeni ürünleriyle podyumda yürüdüler.

Kartal Yuvası 2017 Yaz Defilesi, tüm mankenlerin Efendi Beşiktaş tişörtleri ve Beşiktaş bayraklarıyla podyumda yürümesiyle sona erdi.

İşte defileden renkli görüntüler;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.