"Karius'u kim kesecek?"

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri'yi yeniden kadrosuna katacağı iddia edilmişti. Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius'a düzenlenen basın toplantısında Fabri iddiaları soruldu. Loris Karius çıkan haberler hakkında "Ben yazılıp çizilenleri dinleseydim çoktan Liverpool'a dönmüştüm. İyi bir kaleci olduğumu düşünüyorum. Şu anda 1 numaralı kaleci benim" yorumunu yaptı. TRT Spor'da gündemi değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Karius'un açıklamalarını yorumladı.

07 Ocak 2019, Pazartesi 17:33 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri'yi yeniden kadrosuna katacağı iddia edilmişti. Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Loris Karius'a düzenlenen basın toplantısında Fabri iddiaları soruldu.

Loris Karius çıkan haberler hakkında "Ben yazılıp çizilenleri dinleseydim çoktan Liverpool'a dönmüştüm. İyi bir kaleci olduğumu düşünüyorum. Şu anda 1 numaralı kaleci benim" yorumunu yaptı. TRT Spor'da gündemi değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Karius'un açıklamalarını yorumladı.

Loris Karius'ın çok kötü değil ama çok üst düzey bir kaleci olmadığını ifade eden Cem Dizdar, "Karius'un Fabri'yle karşılaştırılmasını doğru bulmam." dedi.

Loris'in "Yedek beklemem" açıklaması üzerinden konuşan Cem Dizdar, "Yedek beklemez zaten. Kim kesecek Karius'u?" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...