MENÜ

Juventus'a Merih Demiral'ın ardından bir Türk daha!

İtalya'nın köklü kulüplerinden Milan forması giyen Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Yıldız futbolcuyla yeniden sözleşme imzalamak için masaya oturan Milan, Hakan Çalhanoğlu'nu ikna etmeye çalışıyor. Milan'da sergilediği performansla İtalyan devlerinin radarına giren Hakan Çalhanoğlu için Juventus ve Inter de devreye girdi. Hakan Çalhanoğlu transferinde yaşanan son gelişmeleri İtalya spor basınını yakından takip eden gazeteci Dündar Keşaplı TRT Spor'a aktardı.

16 Kasım 2020, Pazartesi 20:21 Son Güncelleme:
- A +

İtalyan spor basını Hakan Çalhanoğlu'nun transfer söylentileriyle çalkalanıyor...

Milan forması giyen Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Yıldız futbolcuyla yeniden sözleşme imzalamak için masaya oturan Milan, Hakan Çalhanoğlu'nu ikna etmeye çalışıyor.

Milan'da sergilediği performansla İtalyan devlerinin radarına giren Hakan Çalhanoğlu için Juventus ve Inter de devreye girdi.

Hakan Çalhanoğlu transferinde yaşanan son gelişmeleri İtalya spor basınını yakından takip eden gazeteci Dündar Keşaplı TRT Spor'a aktardı.

Hakan Çalhanoğlu'nun Milan'la sözleşme uzatmaya sıcak bakmadığını ifade eden Dündar Keşaplı, "Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Hakan Çalhanoğlu'nu bonservis bedeli olmadan alma fikri Juventus'u hemen harekete geçirdi. Merih Demiral'ın da Juventus da olması Hakan Çalhanoğlu'nu Juventus'a bir adım daha yaklaştırıyor." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...