MENÜ

Jose Mourinho'dan Uluslar Ligi ve hazırlık maçlarına büyük tepki!

Tottenham teknik direktörü Jose Mourinho da Uluslar Ligi ve hazırlık maçlarına tepki gösteren futbol adamları listesine girdi. Mourinho sosyal medya hesabından isim vermedi ancak net şekilde UEFA ve FIFA'ya eleştirilerde bulundu.

16 Kasım 2020, Pazartesi 19:28 Son Güncelleme:
- A +
Jose Mourinho'dan Uluslar Ligi ve hazırlık maçlarına büyük tepki!

Milli maçların ardından birçok futbolcunun sakatlanması ve koronavirüse yakalanması futbol adamlarının tepkisini çekmeye devam ediyor. Özellikle Uluslar Ligi ve hazırlık maçlarına olan tepkiler son dönemde lig ve Avrupa maç takvimlerinin yoğunlaşmasıyla artmıştı. Bu durumu tepk gösteren son kişi ise Tottenham teknik direktörü Jose Mourinho oldu. İrlanda Milli Takımı'nda koronavirüse yakalanan ve iki hafta izole olmak zorunda kalan Matt Doherty'nin Manchester City maçında oynayamayacağının kesinleşmesi üzerine Mourinho kişisel Instagram hesabından futbol otoritelerine tepki gösterdi.

"Harika futbol haftası!"

Instagram hesabında ironik şekilde futbol haftasını öven Mourinho şu sözleri söyledi:

"Harika bir futbol haftası. Milli takım maçlarında harika duygular görüldü, mükemmel dostluk maçları oynandı ve tam güvenlik sağlandı! Maçlardan sonra koronavirüs testi sonuçları, takım seansları yapılırken sahada rastgele koşanlar ve çok daha fazlası... Sadece 6 oyuncuyla yapılan başka bir antrenmandan sonra, şimdi artık kendime bakma zamanı..."


https://www.instagram.com/p/CHp8ZtQJjNh/


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...