MENÜ

Jose Mourinho'dan ilk açıklama: Umarım özel hayatımı rahat bırakırlar

Manchester United'daki görevine son verilen Jose Mourinho'dan ilk açıklama geldi. Teknik direktör Jose Mourinho yaptığı açıklamada "Umarım medya benim pozisyonuma saygı gösterir ve futbola dönene kadar özel hayatımı rahat bırakırlar" ifadelerini kullandı.

20 Aralık 2018, Perşembe 00:51 Son Güncelleme:
- A +
Jose Mourinho'dan ilk açıklama: Umarım özel hayatımı rahat bırakırlar

Manchester United takımındaki görevinden alınan Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, "Umarım medya benim pozisyonuma saygı gösterir ve futbola dönene kadar özel hayatımı rahat bırakırlar." açıklamasında bulundu.

Mourinho, Avrupa’daki bazı basın organlarına gönderdiği yazılı açıklamada, Manchester United gibi sembol bir kulüpte bulunmaktan büyük bir gurur duyduğunu ve taraftarların bunu bildiğine inandığını belirtti.

Bu zamana kadar görev yaptığı tüm kulüplerde olduğu gibi Manchester United’ta da olağanüstü kişilerle çalıştığını ve bazıları ile arkadaşlığının ömür boyu süreceğini kaydeden Mourinho, şöyle devam etti:

"Bir dönem kapandığında her zaman en yüksek saygıyı gösteriyorum ve olanlar üzerine yorum yapmıyorum. Umarım medya benim pozisyonuma saygı gösterir ve futbola dönene kadar özel hayatımı rahat bırakırlar. Mutlu Noeller."

İngiltere Premier ligi kulüplerinden Manchester United, 2016 mayıs ayında sözleşme imzaladığı teknik direktör Mourinho’nun görevine dün son vermişti.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...