MENÜ

Joachim Löw'den Fenerbahçe itirafı: Unutamıyorum!

Teknik direktörlük kariyerinin ilk yıllarında Fenerbahçe'yi çalıştıran Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw, TRT Spor'a özel Türkçe açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarına Türkçe 'Merhaba, iyi günler' diyen Löw, Türkiye ve Fenerbahçe ile ilgili soruları yanıtsız bırakmadı. Löw, "Fenerbahçe her zaman kalbimde. Ayrı bir yeri var benim içi. İleride ne olacağı bilinmez ama Türkiye'yi seviyorum her zaman benim kalbimde ve aklımda" dedi.

06 Ekim 2020, Salı 19:48 Son Güncelleme:
- A +

Joachim Löw, kariyerinin ilk yıllarında 1998-99 sezonunda Fenerbahçe Teknik Direktörü olarak görev yapmıştı. Uzun yıllardır Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü olarak görev yapan Löw, TRT Spor'a özel Türkçe açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarına Türkçe 'Merhaba, iyi günler' diyen Löw, Türkiye ve Fenerbahçe ile ilgili soruları yanıtsız bırakmadı.

Fenerbahçe'nin hala kalbinde olduğunu ifade eden Alman teknik adam, "Türkiye'de çok güzel zaman geçirdim. Orada çok güzel anılarım var. Çok genç bir teknik direktör olarak Türkiye'de görev yapmıştım. Unutamıyorum. Bilhassa Fenerbahçe her zaman kalbimde. Ayrı bir yeri var benim içi. İleride ne olacağı bilinmez ama Türkiye'yi seviyorum her zaman benim kalbimde ve aklımda" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...