MENÜ

Jason Denayer, Galatasaray'a dönmek istiyor

Daha önce Celtic’in teklifine olumsuz yanıt veren Jason Denayer, son olarak Torino’yu reddetti. Denayer, Galatasaray'a transfer olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor, kulübü Manchester City’ye “Beni Galatasaray’a gönderin” mesajını veriyor.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 06:00 Son Güncelleme:
- A +
Jason Denayer, Galatasaray'a dönmek istiyor

2 dönem Galatasaray’da kiralık olarak forma giyen Jason Denayer, yeniden Aslan olmak için can atıyor. Öyle ki Belçikalı stoper, Sarı-Kırmızılı formayı giymek için gelen tüm teklifleri bir bir reddediyor.

Daha önce Celtic’in ilgisine karşılık vermeyen Denayer’e son olarak İtalya ekiplerinden Torino talip oldu. Ancak Denayer, Serie A takımını da geri çevirdi. Israrlı bir şekilde Galatasaray’a gelmek isteyen Denayer, kulübü Manchester City’ye baskı yapıyor.

İngiliz devinin önceliği, Denayer’i bonservisiyle bir yere satmak. Ancak hem oyuncuyu hem de kulübü cezbeden bir teklif şu ana kadar gelmiş değil, üstelik İngiltere’de transfer dönemi de kapandı.

Opsiyonlu kiralama

Galatasaray, daha önce olduğu gibi yine son ana kadar Denayer’i bekleyecek ve bu transferi gerçekleştirmeye çalışacak. Yönetim, satın alma opsiyonlu kiralama teklifiyle bu işi bitirmeyi hedefliyor.

Denayer’in kulübü Manchester City ile 2020’ye kadar mukavelesi bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...