İzmir at yarış tahminleri - 13 Nisan Perşembe

İzmir at yarış tahminleri... Fanatik Hipodrom yazarı Gökhan Yalçınkaya günün programını değerlendirdi ve sizler için altılı kuponu hazırladı.

13 Nisan 2017, Perşembe 12:49
- A +
İzmir at yarış tahminleri - 13 Nisan Perşembe
13 Nisan Perşembe  İzmir at yarış tahminleri... Fanatik Hipodrom yazarı Gökhan Yalçınkaya günün programını değerlendirdi ve sizler için altılı kuponu hazırladı.
 
SOĞUK ÇERMİK koptu geliyor
 
1.AYAK: ‘’ÇAMÖNÜBEYİ’’ gibi ayağına çabuk bir atın anneden kardeşi olan MENDERES GÜZELİ, başta olmak üzere İzmirdeki arkadaşlarımla  yaptığım görüşmelerde iyi duyumlar aldığım ZAMANA KARŞI, DÜNYA TATLISI, ERZURUMLU, HAZARDAĞI, UÇAN AHMET farklı farklı görüşlerin olduğu diğer atlardır.
 
2.AYAK:Hem kendisi hem ekürisi uzunlarda mesafe tutan atlar olduğu için KIRTOPRAK’a öncelikle şans veriyorum. Kazanıp moral bulan BORAHANBEY, içinse tek dezavantaj son startına oranla 6.5 kilo alması gözükse de gruba baktığımızda öyle aman aman bir at yok, bence kiloyu bunlara verir, ki M.Çiçek’le yola devam ediliyor, isteseler 54’e iyi bir apranti bindirilebilirdi, demek ki at çok iyi durumda yarışı riske etmek istemiyorlar, ayrıca bu atın pilotuyla katıldığı her iki yarışını da kazandığı da dipnot ilavemdir, hat trick olmaması için hiçbir sebep yok. Gelelim KURNAZ’a bu at taylığında İstanbulda açık yarış atı gözüyle bakılıyordu, iyi de başlamıştı, hatta o dönem henüz dördüncü yarışında Kısa Vadeye kaydolmuştu, sonra ne olduysa ata bir şeyler oldu, sebebini bilmiyorum, bilmediğim konu hakkında konuşmam, ama bir önceki startında uzunda önde saydığım iki atın arkasında boşlukta üçüncü kalmıştı, kapasiteli bir at ters bir yarış yapabilir. 8 aydır ha bugun ha yarın diye diye her yarışına yazdığım ama kazanmayalı 1 seneyi geçen bugun atlarsam dünyayı başıma yıkmasından korktuğum uzunları seven SOYLUKRAL, yavaş yavaş geçen seneki formuna yaklaştığının sinyallerini vermeye başlayan KEHKEŞAN, geçen hafta 5.olmasına rağmen kazanmış kadar çok beğendiğim ve direkt defterime not ettiğim bugun yarın vurur havasına girdiğini sezdiğim ALMİLA, koşuda şanslı gördüğüm diğer atlardır.
 
3.AYAK:OVA KARTALI, kanat çırpmaya devam edecek mi? RÜZGAR ETO, rövanşı alabilecek mi? TAHİRİ, hadi ordan nereye alıyorsun sesleriyle hat trick diyecek mi? RED REBEL, son yarışım aradan sonraydı kendime sıkmadım nefesimi toparladım hadi hoşçakalın alt yazısıyla sol şeritten güle güle çekecek mi? RIGHT OR WRONG, son yarışımda sizi kandırdım, tam mesafeme döndüm bu kez görüşürüz tehditinin devamını getirebilecek mi? MY ROYAL SUN, hey gidi günler hey geçen sene yanımda sizin adınız okunmazdı, iki yarış kötü koştuk diye geri plana attınız diye hırslanıp can yakabilecek mi?
 
4.AYAK:TEKİNER, FATİHİNGÜLÜ, KAPTAN EVO, olumlu  istihbaratlar aldığım taylar olup sizin de varsa ekleyin derim.
 
5.AYAK:Açık yarıştan buraya gelen ZARTAR, ağır favorimdir. WRITTE TO ELLIE, BÜYÜK BABA,  rakip gördüğüm ikilidir.
 
6.AYAK:5 aylık aradan sonra iki yarış görüp tık nefese ulaşan SOĞUK ÇERMİK,sonda beni buz yapmayacağını, ısıtacağını düşünüyorum bankom.
 
9,5,7,2,3,4 // 5,6,9,1,2,10 // 2,3,1,6,4,5 // 4,7,2 // 4,2,1 // 13
 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...