İşte Marcelo Saracchi'nin ilk sözleri!

Galatasaray'ın yeni transferi Marcelo Saracchi, kendisini Galatasaray’a bağlayan imzanın ardından Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde bulunan Galatasaray Stadyum Müzesi’ni ziyaret etti.

06 Ocak 2020, Pazartesi 17:37 Son Güncelleme:
- A +
İşte Marcelo Saracchi'nin ilk sözleri!

Galatasaray’ın tarihi hakkında bilgiler alan, müzede sergilenen kupaları inceleyen Saracchi, Galatasaray Televizyonu’na özel açıklamalarda bulundu.

Saracchi’nin açıklamaları şu şekilde:

"Müzemizi gezip kulübümüzün tarihiyle ilgili bilgiler aldım. Sizin aracılığınızla herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çünkü geldiğim ilk dakikadan itibaren herkes beni inanılmaz sıcak karşıladı, tanıştığım herkes, tüm kulüp çalışanları bana yardımcı oldu ve sıcak davrandı.

Muslera'dan dolayı Galatasaray, Uruguay'da daha çok biliniyor. Zaten normalde de dünya çapında bilinen, Güney Amerika'da da tanınan bir takım. Muslera'nın sayesinde Uruguay'da daha da çok takip ediliyor. Taraftarlarımız hakkında bilgim var, çok tutkulu bir taraftar grubuna sahip olduğumuzu biliyorum. Günler geçtikçe umarım daha da fazlasını öğreneceğim.

Bu haberi de okudularSon dakika | Galatasaray Saracchi transferini KAP'a bildirdi

Sezonun ikinci yarısı için ilk hedefim formayı kazanmak, hocamın gözüne girmek, takım arkadaşlarıma hızla adapte olmak. Galatasaray çok büyük bir camia, büyük bir kulüp, hedef her zaman şampiyonluk. İkinci yarıda takım arkadaşlarımla beraber iyi performans gösterip bu hedefe ulaşmamız gerekiyor.

Taraftarımıza şunu söylemek istiyorum: Şunun garantisini verebilirim, onlar için, onları mutlu etmek için, başarı kazanmamız için elimden geleni her zaman yapacağım. Umarım aramızda güzel bir bağ kurulur, onları her geçen gün daha fazla mutlu ederim ve beraber başarılara imza atarız."

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...