İşte Emre Belözoğlu'na fırça uzatan kişi!

A Milli Takım'ın EURO 2020 elemelerinde İzlanda'yla oynayacağı karşılaşma öncesinde Reykjavik Havalimanı'nda Emre Belözoğlu'na fırça uzatan kişinin Belçikalı Corentin Siamang olduğu ortaya çıktı. Siamang, yaptığı büyük terbiyesizliği kendisine ait sosyal medya hesabından itiraf etti.

10 Haziran 2019, Pazartesi 16:29 Son Güncelleme:
- A +
İşte Emre Belözoğlu'na fırça uzatan kişi!

A Milli Takım'ın EURO 2020 elemelerinde İzlanda'yla oynayacağı karşılaşma öncesinde Reykjavik Havalimanı'nda kaptan Emre Belözoğlu'na fırça uzatan kişinin Belçikalı Corentin Siamang olduğu ortaya çıktı. Siamang, yaptığı büyük terbiyesizliği kendisine ait Facebook hesabından itiraf ederken olay anında kullandığı nesnenin tuvalet değil, bulaşık fırçası olduğunu yazdı.

Belçika'ya uçuşunu beklediği sırada Türkiye kafilesinin havaalanına indiğini tesadüfen öğrendiğini belirten Siamang, "Mikrofon olarak kullandığım bulaşık fırçasıyla kendimi dandik bir gazeteci kılığına soktum. Güvenlik görevlilerine kendimi fark ettirmemeyi başarıp milli takım kaptanına sorular yönelttim. Sonrasında da skandal tüm Türk medyasında haber oldu." ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirdiği eylemle büyük bir infiale sebebiyet veren Belçikalı, "Aynı şeyi Eden Hazard'a yapsam meşhur mikrofonu alıp rolünü oynardı. Kevin De Bruyne ise bunu hiç önemsemezdi." yorumunu yaparken daha sonrasında ise paylaşımı sildi. Öte yandan Türk futbolseverlerin de Siamang'ın profilini mesaj yağmuruna tuttukları görüldü.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...