Önceki Fotolar

İstanbul Red Bull'la kanatlar altında!

Red Bull Uçuş Günü, İstanbul’u kanatlar altına aldı. Caddebostan Plajı’nda yaklaşık 200 bin seyirciye muhteşem bir görsel şölen sunan etkinlikte 35 cesur takım, katılımcılara unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. Coffee Lovers takımı ise birinciliğe uzandı.

06 Ağustos 2019, Salı 06:13 Son Güncelleme:
- A +
İstanbul Red Bull'la kanatlar altında!

Heyecana ortak oldular

Büyük bir heyecana sahne olan uçuş gününde ayrıca eski futbolcu Sabri Sarıoğlu, şarkıcı Yonca Evcimik, model Itır Esen, oyuncular Duygu Akdeniz, Merve Sarıtaş, Sina Ozer ile Cemrehan Karakaş, sosyal medya fenomenleri Ahmet Aksoz ile Karya Candar, gazeteci Mirgün Cabas ve ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz gibi birçok ünlü isim de etkinliği yerinden takip ederek bu heyecana ortak oldu.  

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu, jüri eşi Yağmur Sarıoğlu’nu yalnız bırakmadı.

İstanbul Red Bull'la kanatlar altında!

En büyük ilgi 'Vecihi Team'e

35 cesur takımın göklerin yeni kahramanı olabilmek için yarıştığı 4. Red Bull Uçuş Günü’nde seyircilerden en büyük alkışı Vecihi Team topladı. Eski Türk filmlerinden kalma figürüne sahip el yapımı uçuş aracıyla gerçekleştirdikleri eğlenceli şovla, Vecihi Team büyük ilgi gördü. Organizasyonda ayrıca orijinal uçuş araçlarının arasında en fazla dikkat çeken ve alkış alan diğer tasarımlar ise Migros alışveriş arabası, uçan tırnak makası, anne terliği, Vadaa maskotu ve uçan dönme dolap oldu.

İstanbul Red Bull'la kanatlar altında!

14 metreye giderek en uzun mesafeye uçan Uçan Efeler takımı, ‘Dünya Turu özel’ ödülünün sahibi oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...