MENÜ

Işıl Reçber: Dünyaya bir daha gelsem yine Rüştü'yü isterim

1997’de nikah masasına oturan Rüştü-Işıl Reçber çiftinin dün evlilik yıldönümüydü. "Çocuk yaşta ‘Evet’ dedim" diyen Işıl Reçber evliliğiyle ilgili konuştu.

29 Mayıs 2020, Cuma 13:28 Son Güncelleme:
- A +
Işıl Reçber: Dünyaya bir daha gelsem yine Rüştü'yü isterim

Rüştü-Işıl Reçber, 1997’de nikah masasına oturmuştu. Tuvana ve Mehmet Burak adlarında iki çocuğu olan çiftin dün evlilik yıldönümüydü. Pastayı kızları hazırladı, kutlama haliyle evde yapıldı. Işıl Reçber ile konuştum. “Tanıştığımız zaman 16-17 yaşındaydım. 18’imde evlendim. Rüştü de 23’ündeydi. Çocuk yaşta ‘Evet’ dedim yani. Ama bir gün bile pişman olmadım. Yine dünyaya gelsem, yine Rüştü’yü ister, onu seçerim. Zaten aksini düşünsem 23 yıl, 7/24 birlikte olamazdık. Gerçi şimdi kızım 19 yaşında. Evlenmek istediğini söylese, şoka girerim” dedi.

'Tavırları etkileyici'

Sonrasında da Işıl Reçber, “Rüştü’nün tavrı, davranışı hâlâ beni etkiliyor. Uzun ve mutlu ilişkinin sırrı da şu; kendinize yapılmasını istemediğinizi partnerinize yapmayın, eşiniz ile empati kurun. Birbirinize değer verdiğinizi hissettirin. Ufacık jestler aşkı diri tutar, sevginiz zedelenmez.” ifadelerini kullandı. 

Posta / Halil KalmukYORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...