MENÜ

İrem Derici itiraf etti : Ryan Donk ve Mastürbasyon

Şarkıcı İrem Derici, Galatasaray yıldızı Donk ve özel yaşamıyla ilgili sansasyonel bir itirafta bulundu! Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen'de yayınlanan 'Konuşanlar' programında Hasan Can Kaya'nın sorularını yanıtlayan İrem Derici'den Galatasaray yıldızı Ryan Donk ve mastürbasyon itirafı geldi! Bu flaş itiraf karşısında Hasan Can Kaya da ne yapacağını bilemezken İrem Derici'nin itirafları sosyal medyada olay oldu. 'İrem Derici Senin Hastan' aramalarıyla kasım ayındaki single'ı da aranan İrem Derici, magazin gündemini de hayli meşgul ediyor. İrem Derici'nin son açıklamaları nedeniyle babasından sert bir uyarı aldığı da iddia ediliyor. İrem Derici bu konu hakkında ise herhangi bir açıklama yapmış değil.

10 Ocak 2021, Pazar 17:46 Son Güncelleme:
- A +

İrem Derici, Galatasaray ve özel yaşamıyla ilgili yaptığı flaş açıklamalar sonrası gündeme bomba gibi düştü. İrem Derici çok özel açıklamaları sonrası hem magazin hem de spor dünyasının gündemine oturdu. Acun Ilıcalı'nın TV8'in ardından dijital medyada da atılım yapmasıyla beraber açtığı yeni platform Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programı olay bir bölümle gündem oldu. Büyük bir olayla ve tepkilerle Youtube'dan Exxen'e transfer olan Hasan Can Kaya'nın konseptini yarattığı Konuşanlar programına İrem Derici konuk oldu. Dobra açıklamalarıyla hep gündemde olan İrem Derici'nin mastürbasyon anısı ve Ryan Donk'la ilgili sözleri sosyal medyada gündem oldu. İrem Derici, en beğendiği erkeğin Ryan Donk olduğunu söylerken, ona "Yanıyor, yanıyorum" sözlerini söyleyerek oyuncuya duyduğu hayranlığı jest, mimik ve yüksek sesle belli etti.

İrem Derici'nin bir diğer itirafı ise "Basılma anıyla" ilgiliydi. Gençliğinde annesi tarafından odasında mastürbasyon yaparken basıldığını dile getiren İrem Derici, "O an far görmüş tavşan gibi oldum" sözleriyle utanıcını dile getirdi.

İrem Derici'nin yeni single sonrası sarfettiği bu sözler magazin gündemini bir hayli meşgul etmesine neden oldu.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...