MENÜ

İrem Derici, cevaplarıyla şoke etti!

Geçtiğimiz günlerde Galatasaraylı oyuncu Ryan Donk ile ilgili yaptığı açıklamayla gündem olan İrem Derici, bu kez de COVID-19 tedbirleri ile ilgili aykırı yorumlarıyla gündeme geldi. Caddebostan Sahili'nde önceki gün piknik yapanlar arasında Şarkıcı İrem Derici ve 6 arkadaşı da vardı. Sosyal mesafe ve maske kuralını hiçe sayan grubun rahat tavırları dikkat çekti. Derici kendisine soru soran muhabire de ilginç cevaplar verdi.

12 Şubat 2021, Cuma 17:38 Son Güncelleme:
- A +

İrem Derici'den çarpıcı Covid-19 açıklaması... Caddebostan Sahili'nde önceki gün piknik yapanlar arasında Şarkıcı İrem Derici ve 6 arkadaşı da vardı. Sosyal mesafe ve maske kuralını hiçe sayan grubun rahat tavırları dikkat çekti. Derici kendisine soru soran muhabire de ilginç cevaplar verdi.

"Koronavirüsü geçirdim. Antikorluyum" diyen Derici, "Şu an burada bir sürü insan var. Bir tek biz yokuz. Ben antikorluyum ve bu arkadaşların hepsi oyuncu olduğu için her hafta test yapıyor" dedi. İrem Derici, "Siz bir yasak bir şikayet görüyorsanız. En yakında bir bakanlık arayın. Onlar çözsün. Size kalmadı. Şikayet edebileceğiniz bir yer varsa gidin oraya şikayet edin" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...