Önceki Fotolar

İLK KEZ BEĞENİLDİ

İLK KEZ BEĞENİLDİ

06 Ekim 2009, Salı 10:05 Son Güncelleme:
- A +
İLK KEZ BEĞENİLDİ

Halil Özer (Habertürk)

Konuk futbolcular bir ara öyle pres yediler ki, neredeyse “Ben oynamıyorum diyeceklerdi. Bırak nefesi, burunlarını çekemediler. Sahaya öyle bir çıktılar ki, sadece Alex'i durdurmayı planlayarak bu işi çözeceklerini düşünmüşler. Başka bir planları yoktu. Bunu başardılar da. Alex son bölümler hariç net asistler yapamadı. üçlü kıskaç arasında top kullanamadı. Ama Alex öylezeki oyuncu ki, bu durumu görüp nasıl faydalı olacağını anında hesaplayabiliyor. Sinsice bekledi ve başardı.

İLK KEZ BEĞENİLDİ

Hakan Yaşar (Vatan)

Fenerbahçe rakiplerini korkutuyor. Skorsal başarı karşısında Kadıköy'e kim gelirse gelsin çekinip kolay teslim oluyor. Daum'u başarılı kılan en önemli faktör orta sahası. Takımın iyi bir dinamoya sahip olması. Bu görevi yapan da Emre Belözoğlu. O oynayınca Fenerbahçe orta sahayı kazanıyor, gerisi kolay oluyor. Cristian iyi tamamlayıcı olunca takım, hücum presi de iyi yapıyor. Zaten iyi birorta direk, adamı rezil de eder, vezir de! Emre vezir edenlerden.

İLK KEZ BEĞENİLDİ

Coşkun Türk (Posta)

Futboldan anlamak için kahin olmaya gerek yok. Fener taraftarı takımından hırslı mücadele etmesini, göze hoş gelen futbol oynamasını bekliyordu. Ve dün özlemleri dindi. Fenerbahçe öylehırslı mücadele etti ki, daha ilk yarıda sahaya yüreğini koyan futbolcular dakikalarca alkışlandı. Taraftar ilk yarıdaki futboldan ekmek kadayıfı tadı aldı. İkinci yarıda pozisyon zenginliği ve fark gelince kaymaklı ekmek kadayıfı oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...