Misli'den günün şampiyon tercihleri

Misli’de yer alan günün “Şampiyon Oranlı” maçlarını Misli yazarları sizler için yorumladı. Siz de “Şampiyon Oran” farkıyla Misli’de maçların heyecanını daha yüksek oranlarla yaşayabilirsiniz. İşte günün şampiyon tercihleri…

Misli'den günün şampiyon tercihleri

Misli’de yer alan günün “Şampiyon Oranlı” maçlarını Misli yazarları sizler için yorumladı. Siz de “Şampiyon Oran” farkıyla Misli’de maçların heyecanını daha yüksek oranlarla yaşayabilirsiniz. İşte günün şampiyon tercihleri…

Haberin Devamı

Macaristan - Türkiye: Karşılıklı Gol Var (1.66 yerine 1.69)                       

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan Macaristan – Türkiye karşılaşmasında Misli yazarı Cengiz İzmitli, iki ekibin de karşılıklı goller bulacağını düşünüyor.

Misli Yazarı Cengiz İzmitli’nin Yorumu

EURO 2024 hazırlıklarına Macaristan ile başlıyoruz. Onlar, elemelerde Sırbistan ve Karadağ engellerini aştı; biz ise Hırvatistan ve Galler'i geride bıraktık. Onlar, 2018 yazından bu yana Marco Rossi önderliğinde oynuyorlar; biz ise Vincenzo Montella ile 5. maçımıza çıkacağız. Macaristan'ın kadrosunda Attila Szalai ve Attila Mocsi gibi tanıdık yüzler de var; Dominik Szoboszlai, Roland Sallai, Milos Kerkez, Daniel Gazdag gibi herkesin tanıdığı yüzler de... Bizde ise Arda Güler, Can Uzun, Kenan Yıldız gibi parlayan yıldızlar da var; Hakan Çalhanoğlu, Orkun Kökçü, Yusuf Yazıcı, Salih Özcan, Enes Ünal gibi yurt dışında rüştünü ispatlayanlar da; İsmail Yüksek, Abdülkerim Bardakcı, Barış Alper Yılmaz, Mert Günok gibi Süper Lig'de öne çıkan isimler de... Montella'nın elinde çok geniş bir yelpaze var. Hırvatistan karşısına kontra düşüncesiyle çıkıp meyvesini almıştı. Letonya'ya karşı da aynı oyuncularla çıkınca yadırgamıştık ama gün sonunda 4-0 kazanan taraftaydık. İtalyan teknik adam, Almanya-Galler derken hep en uçta, esas mevkisi "9 numara" olmayan isimlerle başladı. Macaristan karşısında da benzer sistemi, isimleri görebiliriz. Budapeşte'de baskı yiyip kalemizde gol görsek bile, bu çocuklar bir şekilde gol de atabiliyor. "KG VAR" ideal.

Haberin Devamı

MİSLİ’DEN GÜNÜN ŞAMPİYON TERCİHLERİ

Misliden günün şampiyon tercihleriİspanya - Kolombiya: Karşılıklı Gol Var (1.71 yerine 1.74)

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan İspanya – Kolombiya karşılaşmasında Misli yazarı Gökhan Abdik, iki takımın da karşılıklı goller bulmasını bekliyor.

Misli Yazarı Gökhan Abdik’in Yorumu

Barcelona’nın genç stoperi Pau Cubarsi’nin de katılımıyla kadroda gençleşme adımlarına bir yenisini ekleyen İspanya Milli Takımı önce Kolombiya ardından Brezilya ile hazırlık maçları yapacak. Bu maçlardan ilkinde Londra’da West Ham United’ın stadında Kolombiya ile kozlarını paylaşacak. İspanya’nın son dönemde devamlı yenilenen bu dinamik, istekli kadrosuyla; James Rodriguezli, Luis Diazlı, Rafael Borreli hücum hattı kaliteli Kolombiya kadrosu arasında oynanacak bu maçta en doğru tercihin karşılıklı gol olacağını düşünüyorum.

Norveç - Çekya:
Maç Sonucu 1 (1.79 yerine 1.82)                                               

Haberin Devamı

Misli’de günün “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan Norveç – Çekya karşılaşmasında Misli yazarı Efe Şahin’in tahmini ev sahibi ekibin kazanacağı yönünde.

Misli Yazarı Efe Şahin’in Yorumu

Norveç oldukça önemli isimleri ile beraber katılamadıkları Avrupa şampiyonasının az da olsa izlerini silmeye çalışacaktır. Özellikle Haaland ve Odegaard’ın artık bu jenerasyonu daha ileriye götürebileceğini kanıtlamak için de bunu yapmalı. Çekya’nın eksiklerini de düşünürsek bu maçtan Norveç galibiyeti beklemek yanlış olmaz.

*** Belirtilen oranlar değişiklik gösterebilir.

Haberin Devamı

Siz de hemen Misli’ye üye olarak, Misli’nin üyelerine sunduğu Şampiyon Oran kampanyasından yararlanın! Daha yüksek oranlarla daha fazla kazanma şansını yakalayın!

‘Alayına Misli’ diyen yeni üyelere 50 TL hediye!

Türkiye'nin en hızlı büyüyen resmi Bahis platformu Misli, ‘Alayına Misli’ kampanyasına yeni üyelerine 50 TL hediye ederek devam ediyor. Misli’ye üye olan herkes, 50 TL değerinde Misli Puan kazanıyor. Siz de mobil uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 50 TL kazanın.

 

YORUM YAZ