İbrahim Emet: Kamp gerçekten faydalıydı

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden Halkbank’ın yeni sezon hazırlıkları kapsamındaki Bolu kampı sona erdi. Tecrübeli oyuncu İbrahim Emet, verimli bir çalışma ortamı olduğunu belirterek, "Kamp gerçekten faydalıydı. Kondisyon depoladık. Yorulduk ama zevkli geçti. Buradaki çalışmalardan çok hoşnut ayrıldık." ifadelerini kullandı.

09 Eylül 2019, Pazartesi 20:53 Son Güncelleme:
- A +
İbrahim Emet: Kamp gerçekten faydalıydı

Halkbank’ın yeni sezon hazırlıkları kapsamındaki Bolu kampı sona erdi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Bolu kampını tamamlayan başkent ekibi, hazırlıklarını belirlenen program dahilinde kendi tesislerinde sürdürecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen tecrübeli oyuncu İbrahim Emet, verimli bir çalışma ortamı olduğunu belirterek, "Kamp gerçekten faydalıydı. Birbirimizi daha iyi tanıdık. Mantalitemizi oturttuk. Kondisyon depoladık. Yorulduk ama zevkli geçti. Buradaki çalışmalardan çok hoşnut ayrıldık." ifadelerini kullandı.

Alışma dönemini geride bıraktıklarını, bundan sonra eksik yönlerinin üzerinde duracaklarını aktaran İbrahim, "Her şey Halkbank için. Elimizden geleni yapacak ve armaya yakışır bir mücadele sergileyeceğiz. Sezon içinde güçten düşmemek adına hepimiz çok çalışıyoruz. Verdiğimiz emeğin, döktüğümüz terin değerini biliyor, karşılığını alacağımıza da inanıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...