Hüseyin Çimşir: Bu takımın potansiyeli bundan daha fazlasını yapabilecek seviyede!

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu ilk maçında sahasında konuk ettiği Yukatel Denizlispor?u 2-0 mağlup eden Trabzonspor'da teknik direktör Hüseyin Çimşir, takımının potansiyelinin yüksek olduğunu ve bundan daha iyi olması gerektiğini söyledi.

17 Ocak 2020, Cuma 00:19 Son Güncelleme:
- A +

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu ilk maçında sahasında konuk ettiği Yukatel Denizlispor'u 2-0 mağlup eden Trabzonspor'da teknik direktör Hüseyin Çimşir, takımının potansiyelinin yüksek olduğunu ve bundan daha iyi olması gerektiğini söyledi.

İyi oyunculardan kurulu bir takım olduklarını kaydeden Hüseyin Çimşir, "Sahada problem çözebilen oyuncular var. Bugün maça bakıldığında dönem dönem, bölüm bölüm iyi yaptığımız işler var. Ama bir bölümde yine baskı yedik, top ayağımızda az kaldı. Bizim takım oynadıkça, birbirini tamamladıkça daha hazır hale geldiğinde daha farklı yerlerde olacağını düşünüyorum. Ama bundan daha fazlasını yapmamız lazım. Bu dönem dönem yetmeyebilir. Çünkü bu takımın potansiyeli bundan daha fazlasını yapabilecek seviyede. Eksiklerimizi oyuncularla birlikte konuşup halledip, eksiklerden arınarak lige Kasımpaşa maçıyla başlayıp eksiklerimizi gidermek istiyoruz" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...