MENÜ

Houston Rockets Fikstür

Houston Rockets Haberleri

Alperen Şengün'den A Milli Takım kararı

NBA'de Houston Rockets'taki performansıyla alkış toplayan Alperen Şengün, EuroBasket 2022 turnuvası öncesi kararını verdi.

NBA'de Alperen Şengün'den 27 sayıyla kariyer rekoru

NBA'de Houston Rockets forması giyen milli basketbolcumuz Alperen Şengün, 115-98 kazandıkları Portland maçında 27 sayıyla kariyer rekoruna ulaştı.

Alperen Şengün’den kariyer rekoru!

Dünyanın en prestijli basketbol organizasyonu olan NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Bugün oynanan Portland Trail Blazers - Houston Rockets karşılaşmasında, temsilcimiz Alperen Şengün, gösterdiği muhteşem performans ile kariyer rekorunu kırdı. Şengün, Portland Trail Blazers maçında 27 sayı, 7 ribaund, 1 blok, 3 asist yaptı. Houston Rockets o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Alperen Şengün’den benzersiz performans!

Houston Rockets forması giyen milli basketbolcumuz Alperen Şengün, NBA’de damga vurmaya devam ediyor. Bugün oynanan Dallas Mavericks - Houston Rockets karşılaşmasında, temsilcimiz Alperen Şengün, muhteşem bir performans sergiledi ve double-double yaptı. Şengün, Dallas Mavericks maçında 14 sayı, 2 asist, 11 ribaund, 2 top çalma yaptı. Houston Rockets o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım taraftarlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Alperen Şengün'ün 15 sayısı, Houston Rockets'a yetmedi

Milli oyuncu Alperen Şengün'ün formasını giydiği Houston Rockets, Indiana Pacers'a 121-118 mağlup oldu. Şengün maçta 15 sayı, 4 ribaund ve 3 blokla oynadı.

Alperen Şengün’den muhteşem performans!

NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Bugün oynanan Houston Rockets - Phoenix Sus karşılaşmasında temsilcimiz Alperen Şengün, muhteşem bir performans ile maça damga vurdu. Şengün’ün o anlarını Houston Rockets sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım taraftarlar tarafından yoğun ilgi gördü. İşte o görüntüler…

Alperen Şengün durdurulamıyor, muazzam performans!

Dünyanın en prestijli basketbol organizasyonu olan NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Bugün oynanan Houston Rockets - Los Angeles Lakers karşılaşmasında, temsilcimiz Alperen Şengün, muhteşem bir performans ile maça damga vurdu. Şengün, Los Angeles Lakers maçında 21 sayı, 14 ribaund, 2 blok, 2 top çalma yaptı. Houston Rockets o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım taraftarlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Alperen Şengün NBA’e damga vurmaya devam ediyor!

NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Bugün oynanan Denver Nuggets - Houston Rockets karşılaşmasında, temsilcimiz Alperen Şengün, muhteşem bir performans ile maça damga vurdu. Şengün, Denver Nuggets maçında 11 sayı, 1 asist, 10 ribaund, 1 blok, 1 top çalma yaptı. Houston Rockets o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım taraftarlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Jalen Green’den muazzam blok!

Dünyanın en prestijli basketbol organizasyonu olan NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. NBA'de bugün oynanan Houston Rockets - Los Angeles Clippers karşılaşmasında, Jalen Green, rakibine muhteşem bir blok attı. NBA o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım yoğun ilgi gördü.

Clippers'a farklı kaybeden Houston'da Alperen Şengün'e 14 dakika!

NBA'de Phoenix Suns'a karşı sayı ve ribaunt alanlarındaki kariyer rekorlarını kıran millî oyuncumuz Alperen Şengün, bir gece sonrasında takımı Houston Rockets'ın Los Angeles Clippers'a deplasmanda 142-111 mağlup olduğu maçta sadece 14 dakika süre alabildi.

Phoenix'in Houston'ı mağlup ettiği maçta Alperen Şengün yıldızlaştı

NBA’de milli basketbolcu Alperen Şengün’ün formasını giydiği Houston Rockets deplasmanda karşı karşıya geldiği Phoenix Suns’a 124-121 mağlup oldu. Alperen mücadeleyi 19 sayı, 14 ribaunt, 3 asist, 2 top çalma ve 1 blok ile tamamlayarak sayı ve ribaunt alanlarında kariyer rekorlarını kırdı.

Alperen Şengün’den etkileyici performans!

NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Dün oynanan Phoenix Suns - Houston Rockets karşılaşmasında, temsilcimiz Alperen Şengün, muhteşem bir performans ile maça damga vurdu. Şengün, Phoenix Suns maçında 19 sayı, 3 asist, 14 ribaund, 1 blok, 2 top çalma ve 3 üçlük attı. Houston Rockets o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım taraftarlar tarafından yoğun ilgi gördü.

NBA'de takas dönemi ne zaman bitiyor? NBA'de yaşanan son takas gelişmeleri

NBA'de takas döneminde son saatlere girilirken hareketlilik sürüyor. Şu ana kadar önemli takaslar gerçekleşirken son saatler içinde James Harden, Ben Simmons ve Russell Westbrook gibi yıldızların durumları merak ediliyor. NBA'de takas döneminde neler yaşandı, NBA'de takas dönemi ne zaman bitiyor detayları haberimizde.

Alperen Şengün’den muazzam ters smaç!

NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Dün oynanan Houston Rockets - New Orleans Pelicans karşılaşmasında, temsilcimiz Alperen Şengün, muhteşem bir ters smaç yaptı. Houston Rockets o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım yoğun ilgi gördü.

TBF'den Alperen Şengün'e tebrik

Türkiye Basketbol Federasyonu, NBA All-Star 'Yükselen Yıldızlar' maçında yer alacak milli basketbolu Alperen Şengün'ü tebrik ederek, karşılaşmada başarılar diledi.

Alperen Şengün, NBA All-Star Rising Stars maçında oynayacak

NBA All-Star etkinlikleri kapsamında oynanacak Rising Stars (Yükselen Yıldızlar) maçında Houston Rockets formasını giyen milli basketbolcu Alperen Şengün çaylaklar takımı kadrosunda yer aldı.

Alperen Şengün’den muazzam blok!

Houston Rockets forması giyen milli basketbolcumuz Alperen Şengün, NBA’de damga vurmaya devam ediyor. Alperen Şengün, Houston Rockets - Miami Heat karşılaşmasında muazzam bir block yaptı. İşte Alperen Şengün'ün performansı...

Alperen Şengün’den muhteşem performans!

Dünyanın en prestijli basketbol organizasyonu olan NBA'de nefes kesen mücadele tüm hızıyla devam ediyor. NBA'de dün oynanan Houston Rockets - Los Angeles Lakers karşılaşmasında, temsilcimiz Alperen Şengün, 15 dakika süre aldığı maçta efsane bir performans gösterdi. Şengün, 10 sayı, 1 blok, 2 ribaunt ile maçı tamamladı. Houston Rockets o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Paylaşım yoğun ilgi gördü.

Sıradaki haber yükleniyor...