MENÜ

Havuzda madalyalar sahiplerini buldu

Serbest Dalış Indoor Kulüplerarası Erkekler Federasyon Kupası ve Bireysel Türkiye Şampiyonası müsabakaları Ankara’da sona erdi.

05 Mayıs 2018, Cumartesi 18:18 Son Güncelleme:
- A +
Havuzda madalyalar sahiplerini buldu
Serbest Dalış Indoor Kulüplerarası Erkekler Federasyon Kupası ve Bireysel Türkiye Şampiyonası müsabakaları Ankara’da sona erdi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Havuzu’nda düzenlenen yarışlar sonrasında kategorilerinde dereceye giren sporcular ve kulüpler belli oldu.

Yarışmalar sonrasında madalya kazanan isimler şöyle:

Dinamik Apnea Paletsiz:

Açık Yaş Erkek:
1-Yağız Şenal - Ferdi - 115,25 mesafe
2-Çağatay Önder - Ferdi - 114,45 mesafe
3-Hasan Cengiz Kaynar - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 112,52 mesafe

Açık Yaş Kadın:
1-Bilge Çingigiray - ODTÜ - 103,90 mesafe
2-Başak Tezgör - ODTÜ - 92,70 mesafe
3- Ayşe Didem Bozkurt - Ferdi - 83,37 mesafe

Genç Erkek:
1-Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 97,40 mesafe
2-Muhammed Esal Karal - ODTÜ - 87,70 mesafe
3-Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 82,60 mesafe

Genç Kızlar:
1-Cemre Arslan - ODTÜ - 68,82 mesafe
2-Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 60, 49 mesafe
3-Saadet Elif Kile - Bostancı Kartal Spor Kulübü - 56,60 mesafe

Dayanaklılık Apnea:

Açık Yaş Erkek:
1- Fehmi Berker Çakar - İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları - 05:02 mesafe
2- Furkan Emre Gül - Gaziantep Dolphin Gençlik Spor Kulübü - 05:52 mesafe
3- Osman Çapuk - Bostancı Kartal Spor Kulübü - 06:03 mesafe

Açık Yaş Kadın:
1- Yasemin Ulucan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:25 mesafe
2- Şebnem Nalbant - İstanbul Su ve Doğa Spor Kulübü - 06:25 mesafe
3- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:35 mesafe

Genç Erkek:
1- Emre Candan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:17 mesafe
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 06:28 mesafe

Genç Kız:
1- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 06:35 mesafe

Dinamik Apnea:

Açık Yaş Erkek:
1- Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 150 mesafe
2- Oğuzhan Yeşil - ODTÜ - 148,73 mesafe
3- Yağız Şenal - Ferdi - 144, 7 mesafe
Açık Yaş Kadın:
1- Bilge Çingigiray - ODTÜ - 161,3 mesafe
2- Meltem Funda Teker - Ferdi - 139 mesafe
3- Başak Tezgör - ODTÜ - 129,3 mesafe

Genç Erkekler:
1- Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 150 mesafe
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 128,5 mesafe
3- Muhammed Esal Karal - ODTÜ - 100 mesafe

Genç Kızlar:
1- Cemre Arslan - ODTÜ - 100 mesafe
2- Serengeti Ayhan - Ferdi - 95 mesafe
3- Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 85,5 mesafe

Statik Apnea:

Açık Yaş Erkekler:
1- Hasan Cengiz Kaynar - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 05:01 zaman
2- Meriç Atalay - İTÜ Spor Kulübü - 04:55 zaman
3- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 04:43 zaman

Açık Yaş Kadınlar:
1- Bilge Çingigiray - ODTÜ - 05:21 zaman
2- Meltem Funda Teker - Ferdi - 05:07 zaman
3- Cemre Arslan - ODTÜ - 03:41 zaman

Genç Erkekler:
1- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 04:43 zaman
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 04:32 zaman
3- Atakan Karaman - Ferdi - 03:16 zaman

Genç Kızlar:
1- Cemre Arslan - ODTÜ - 03:41 zaman
2- Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 03:24 - zaman
3- Zeynep Ural - ODTÜ - 03:09 zaman

Dinamik Apnea Çif Paletli:

Açık Yaş Erkekler:
1- Oğuzhan Yeşil - ODTÜ - 144,76 mesafe
2- Hasan Cengiz Kaynar - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 136,81 mesafe
3- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 133,8 mesafe

Açık Yaş Kadınlar:
1- Bilge Çingigiray - ODTÜ - 150 mesafe
2- Başak Tezgör - ODTÜ - 125,9 mesafe
3- Zeynep Ural - ODTÜ - 118,35 mesafe

Genç Erkekler:
1- Mustafa Baturalp Direk - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 133,8 mesafe
2- Oğuz Tokgöz - ODTÜ - 129,42 mesafe
3- Ali Berke Çomak - Octopus Sualtı Sporları Kulübü - 121,9 mesafe

Genç Kızlar:
1- Zeynep Ural - ODTÜ - 118,35 mesafe
2- Serengeti Ayhan - Ferdi - 103,16 mesafe
3- Cemre Arslan - ODTÜ - 87,1 mesafe

Hız Apnea:

Açık Yaş Erkekler:
1- Fehmi Berker Çakar - İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Spor Kulübü - 00:32:28 zaman
2- Hilmi Melih Ceylan - Gaziantep Şehitkamil Bahçelievler Yıldız GSK - 00:39:97 zaman
3- Furkan Emre Gül - Gaziantep Dolphin GSK - 00:40:62 zaman

Açık Yaş Kadınlar:
1- Buse Karacabay - Ferdi - 00:45:30 zaman
2- Yasemin Ulucan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:46:26 zaman
3- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:55:78 zaman

Genç erkekler:
1- Emre Candan - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:41:00 zaman
2-Uygar İkra Dabanıyastı - Bostancı Kartal Spor Kulübü - 01:59:00 zaman

Genç Kızlar:
1- Yaren Yılmaz - Tenis Yüzme Kayak Spor Kulübü - 00:55:78 zaman
2- Tuanna Akgül - Çanakkale Sualtı ve Cankurtarma Spor Kulübü - 01:02:56 zaman
3- Gaye Doğrar - Gaziantep Dolphin GSK - 02:31:00 zaman
 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...