Hasan Ali Kaldırım'a övgü: Kötü oynuyorsun dedik...

A Milli Takımımız, Eskişehir'de konuk ettiği Moldova'yı 4-0 yendi. EURO 2020 H Grubu'nda ilk maçı Arnavutluk'a karşı oynayan Milliler, maçı 2-0 kazanmıştı. İkinci maçtan da galibiyetle ayrılan A Milli Takımımız'da ilk golü Hasan Ali Kaldırım attı. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Orta Nokta' programında konuşan yazarımız Ali Ece, Hasan Ali Kaldırım'ın Moldova'ya attığı ilk golü analiz etti.

26 Mart 2019, Salı 12:48
- A +

EURO 2020 H Grubu'nda ilk maçı Arnavutluk'a karşı oynayan Milliler, maçı 2-0 kazanmıştı. A Milli Takımımız, ikinci maçta Eskişehir'de konuk ettiği Moldova'yı 4-0 yendi.

İkinci maçtan da galibiyetle ayrılan A Milli Takımımız'da ilk golü Hasan Ali Kaldırım attı. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Orta Nokta' programında konuşan yazarımız Ali Ece, Hasan Ali Kaldırım'ın Moldova'ya attığı ilk golü analiz etti.

Hasan Ali Kaldırım'ın gol pozisyonunun içinde olduğunu ifade eden Ali Ece, "Şimdi Hakan Çalhanoğlu bilerek ya da bilmeyerek çok güzel asist yapmış, çaktırmayın bilerek diyelim. Hasan Ali sağ ayağıyla bilerek vuruyor çocuğun hakkını verelim. Kötü oynadığı zaman Hasan Ali çok kötü oynuyorsun dedik esprisini yaptık kırmamaya çalıştık. Kırdıysak affetmese de olur bizim işimiz bu, işimiz nankörlük. Ama bu çok güzel sağ ayağı ile kontrol sol ayağı ile boşluğa. Sevgili Hünkar Mutlu da Hollanda Lig'inin en çok gol yiyen kalecesi diye diye adama 150 tane kurtarış yaptırdı. Hünkar ikimizinde çok sevdiğimiz bir meslektaşımız. Şu pozisyonda gerçekten çok önemli bir dakikada geldi yani şöyle 35-40'a kadar 0-0 gitse bu kadar keyifli maç yaşayamayabilirdik." dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...