MENÜ

Hande Baladın: Çok daha yüksek bir seviyede olmak istiyoruz

A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Uluslar Ligi’nin hazırlıklarına iki grup halinde devam etti. Antrenman öncesi değerlendirmelerde bulunan milli voleybolcu Hande Baladın, ''En iyi, en kaliteli oyunumuzu şu an antrenmanlarda göstermeye çalışıyoruz ama önümüzde bir on gün daha var, on gün içinde çok daha yüksek bir seviyede olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

13 Mayıs 2021, Perşembe 23:55 Son Güncelleme:
- A +
Hande Baladın: Çok daha yüksek bir seviyede olmak istiyoruz

A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Uluslar Ligi’nin hazırlıklarına iki grup halinde devam etti. Türkiye Voleybol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, kampın 10’uncu gününde A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yardımcı antrenörlerinden Ahmetcan Erşimşek’in doğum günü kutlandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen milli voleybolcu Hande Baladın, "Hazırlıklarımız harika geçiyor. Çalışmalarımız, başladığımızdan beri çok yoğun ve yorucu bir tempoyla devam ediyor. Ama önümüzde çok uzun bir yol, çok önemli turnuvalar var. Onun için şu an en iyi seviyemize ulaşmaya çalışıyoruz. Sağ olsun antrenörlerimiz bize çok yardımcı oluyorlar bu konuda. En iyi, en kaliteli oyunumuzu şu an antrenmanlarda göstermeye çalışıyoruz ama önümüzde bir on gün daha var, on gün içinde çok daha yüksek bir seviyede olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...