MENÜ

Hamza Hamzaoğlu'ndan Fenerbahçe maçı sonrası samimi açıklama: Haddim değil!

Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 12. haftasında konuk olduğu Fenerbahçe'yi evinde 3-0 yendi. Anadolu ekibi alınan bu sonuçla puanını16'ya yükseltti. Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu maçın ardından yaptığı açıklamada "Oyuncularımı tebrik ediyorum, Fenerbahçe’ye de başarılar diliyorum. Fenerbahçe’yi şöyle yenersiniz gibi şeyler söylemek hoş değil. Öyle bir şifre vermek haddime değil. Biz rakipleri analiz ederken zaaflarını tespit etmeye çalışıyoruz. Sadece Fenerbahçe üzerinden değil bence bizim takımımızın oyunu üzerinden bu galibiyete bakarsak bu da önemli bir şey. Biz bugün iyi durduk sahada" diye konuştu.

13 Aralık 2020, Pazar 02:37 Son Güncelleme:
- A +

Süper Lig'in 12. haftasında Yeni Malatyaspor,  konuk olduğu Fenerbahçe'yi evinde 3-0 yendi. Anadolu ekibi alınan bu sonuçla puanını16'ya yükseltti.

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamalarda bulundu.

Net bir skorla iyi galibiyet aldıklarını ifade eden Hamza Hamzaoğlu, "Oyuncularımı tebrik ediyorum, Fenerbahçe’ye de başarılar diliyorum. Fenerbahçe’yi şöyle yenersiniz gibi şeyler söylemek hoş değil. Öyle bir şifre vermek haddime değil. Biz rakipleri analiz ederken zaaflarını tespit etmeye çalışıyoruz. Sadece Fenerbahçe üzerinden değil bence bizim takımımızın oyunu üzerinden bu galibiyete bakarsak bu da önemli bir şey. Biz bugün iyi durduk sahada" diye konuştu.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...