Hakan Çalhanoğlu'ndan ayrılık açıklaması!

Milan'da forma giyen millli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, Twitter adresinden yaptığı açıklamayla eşi Sinem Çalhanoğlu'dan boşanacağını açıkladı.

01 Ağustos 2018, Çarşamba 18:30 Son Güncelleme:
- A +
Hakan Çalhanoğlu'ndan ayrılık açıklaması!

İtalya Serie A takımlarından Milan'da futbol hayatını sürdüren milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'ndan kötü haber geldi. Yıldız futbolcu eşi Sinem Çalhanoğlu ile boşanacağını sosyal medya üzerinden attığı bir mesajla duyurdu.

İşte milli futbolcunun açıklaması:

"Sevgili arkadaşlar, evliliğe olan saygım nedeniyle boşanma sürecim hakkında yorum yapmama kararı almıştım. Ancak ne yazık ki bu sessizliğimin istismar edildiğini ve bilinçli olarak boşanmamamızdaki suçun bana ait olduğu izlenimi yaratılmaya çalışıldığını görüyorum. Şerefim ve ailem kötülendiği için, boşanma sürecim hakkında açıklama yapmak durumundayım. Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için, geri dönülmesi mümkün olmayan bir kararla boşanacağım. Eğer bu evlilikten bir çocuğum olursa, sorumluluklarını yerine getirecek, ancak eski eşim ve ailesiyle iletişim kurmayacağım. Davanın görüleceği güne kadar bekleyecek ve mahkemede boşanma kararıma neden olan tüm olayları anlatacağım. Ancak gerçeği öğrenciğiniz zaman beni anlayabileceksiniz."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...