MENÜ

Yusuf Şentürk Haberleri

Yusuf Şentürk ile ilgili haberler

Yusuf Şentürk haberleri sayfasında Yusuf Şentürk ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Yusuf Şentürk ile ilgili Fanatik'de Yusuf Şentürk haber bulunmaktadır. Yusuf Şentürk Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Anthony Nwakaeme, Süper Kupa'yı Yusuf Şentürk'e götürdü

Anthony Nwakaeme, Süper Kupa'yı Yusuf Şentürk'e götürdü

Trabzon'da küçük yaşlarda yaşadığı rahatsızlık sonucu kısmi beyin felci geçiren, buna bağlı olarak 3 yıldır da yatağa bağlı olarak yaşama tutunmaya çalışan Yusuf Şentürk’ü, sadece tepki verip gülümsediği Trabzonspor'un Nijeryalı futbolcusu Anthony Nwakaeme, evinde ziyaret etti. Kazandıkları Süper Kupa ile Şentürk’ü evinde ziyaret eden yıldız oyuncunun bu anları, kulüp tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Görüntüler, kısa sürede binlerce beğeni alıp, ilgiyle izlendi.
Yatağa mahkum Yusuf, sadece Nwakaeme'ye tepki veriyor

Yatağa mahkum Yusuf, sadece Nwakaeme'ye tepki veriyor

Trabzon'da küçük yaşlarda geçirdiği rahatsızlık sonucu kısmi beyin felci geçiren, trafik kazasında da annesini kaybeden Yusuf Şentürk (26), hastalığının ilerlemesiyle 3 yıldır yatağa bağlı olarak yaşama tutunmaya çalışıyor. Konuşma yetisini de yitiren Şentürk, sadece Trabzonspor'un Nijeryalı futbolcusu Anthony Nwakaeme'nin oyunu ve gollerinin yer aldığı videolara tepki verip, gülümsüyor.