MENÜ

Wings for Life World Run 2022 Haberleri

Wings for Life World Run 2022 ile ilgili haberler

Wings for Life World Run 2022 haberleri sayfasında Wings for Life World Run 2022 ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Wings for Life World Run 2022 ile ilgili Fanatik'de Wings for Life World Run 2022 haber bulunmaktadır. Wings for Life World Run 2022 Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

İzmir Wings for Life World Run’da iyilik için koştu

İzmir Wings for Life World Run’da iyilik için koştu

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulan Wings for Life World Run 2022 İzmir’de koşuldu. Wings for Life World Run 2022’de dünya genelinde 161 bin 892 kişi adımlarını omurilik felçlilerine umut olmak için atarken, 4 milyon 200 bin euro yani 6 milyar 626 milyon TL yardım toplandı.
İzmir’de 10 bin kişi Wings for Life World Run’da iyilik için koştu

İzmir’de 10 bin kişi Wings for Life World Run’da iyilik için koştu

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulan Wings for Life World Run 2022’de Türkiye birincileri belli oldu. İki kıta yedi ülkede aynı anda başlayan organizasyonun İzmir’deki ayağı Kültürpark’tan start aldı. 10 bin kişinin ‘koşamayanlar için koştuğu’ etkinlik dört saat sürdü. Kadınlarda Tuğçe Karakaya (36,88 km), erkeklerde Üzeyir Söylemez (61,23 km), Dario Costa ve Ali Türkkan’ın kullandıkları Ford Kuga Yakalama Araçları’ndan en uzun süre kaçarak Wings for Life World Run 2022’nin şampiyonları oldu. Dünya genelinde 161 bin 892 kişi adımlarını omurilik felçlilerine umut olmak için atarken, 4 milyon 200 bin euro yani 6 milyar 626 milyon TL yardım toplandı.
Koşamayanlar için koştular

Koşamayanlar için koştular

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak için tüm dünyada aynı anda koşulan Wings for Life World Run 2022, bu sene de İzmir’de organize edildi.
Türkiye Wings for Lige World Run'a hazır

Türkiye Wings for Lige World Run'a hazır

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run 2022, bugün saat 14:00’te bu sene de İzmir’de koşulacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin himayesinde ve Ford Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek koşuda binlerce kişi, ‘koşamayanlar için koşacak.’ Dünyanın en büyük iyilik koşusu için kayıtlar ve bağışlar www.wingsforlifeworldrun.com/tr adresinden devam ediyor.
Hazal Nehir: Herkesi ‘koşamayanlar için koşmaya’ bekliyoruz

Hazal Nehir: Herkesi ‘koşamayanlar için koşmaya’ bekliyoruz

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için 8 Mayıs Pazar günü tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run 2022’ye Türkiye’de yine İzmir ev sahipliği yapacak. Organizasyon öncesi düzenlenen basın toplantısına katılan Red Bull sporcusu Hazal Nehir, ‘‘Bu organizasyona katılan herkes omurilik felçlileri için umut arıyor, ümit oluyor. Ne kadar kalabalık olursak o kadar onların yanında olduğumuzu gösteririz. Herkesi pazar günü İzmir’e bekliyoruz’’ dedi
İzmir yine koşamayanlar için koşacak

İzmir yine koşamayanlar için koşacak

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için 8 Mayıs Pazar günü tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run 2022'ye Türkiye'de yine İzmir ev sahipliği yapacak. İzmir'de 8 bin kişi ile sınırlanan koşunun kayıtları dolarken, 2 yıl aradan sonra 2 kıta ve 7 ülkede gerçekleşecek organizasyonda yüzbinlerce kişi koşamayanlar için koşacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ve Ford Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyon dünyada ve Türkiye'de 7'nci kez, İzmir'de ise 5'inci kez gerçekleşecek.
Wings for Life World Run için geri sayım başladı

Wings for Life World Run için geri sayım başladı

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run 2022 için geri sayım başladı.