MENÜ

UEFA Avrupa Ligi Talisca Haberleri

UEFA Avrupa Ligi Talisca ile ilgili haberler

UEFA Avrupa Ligi Talisca haberleri sayfasında UEFA Avrupa Ligi Talisca ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. UEFA Avrupa Ligi Talisca ile ilgili Fanatik'de UEFA Avrupa Ligi Talisca haber bulunmaktadır. UEFA Avrupa Ligi Talisca Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

UEFA Şampiyonlar Ligi'ni oynatmakta kararlı!

UEFA Şampiyonlar Ligi'ni oynatmakta kararlı!

UEFA'nın liglerin yeniden oynanmaya başlama ihtimalinin doğmasıyla bazı kulüplerle görüşme gerçekleştirdiği ve özellikle Şampiyonlar Ligi konusunda ısrarcı olduğu belirtildi. UEFA ayrıca, Ağustos ayı başında oynatmayı planladığı Şampiyonlar Ligi çeyrek final mücadelelerinin de, deplasmanlı çift maç üzerinden değil, tarafsız bir sahada tek maç üzerinden oynanma ihtimalini de yok saymıyor. Karar tamamen o dönemki şartlara göre verilecek.
UEFA'dan 2022'ye kadar futbol oynanmayacağı iddialarına açıklama

UEFA'dan 2022'ye kadar futbol oynanmayacağı iddialarına açıklama

Corona virüs salgını futbol maçlarına da ciddi darbe vururken, liglerin ve uluslararası turnuvaalrın ne zaman başlayacağı da belirsizliğini koruyor.
Uefa resmi twitter hesabının  Talisca paylaşımı!

Uefa resmi twitter hesabının Talisca paylaşımı!

UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanşında Vodafone Arena'da Beşiktaş ile Lyon arasında kelimenin tam anlamıyla muhteşem bir maç yaşanmış ve siyah beyazlılarda gecenin yıldız ismi Talisca 2 gol birden atmıştıç UEFA, resmi twitter hesabından Talisca'nın golünü paylaştı.