MENÜ

Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı Haberleri

Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı ile ilgili haberler

Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı haberleri sayfasında Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı ile ilgili Fanatik'de Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı haber bulunmaktadır. Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

İşitme Engelliler Basketbol Milli Takımı sponsor sıkıntısı çekiyor

İşitme Engelliler Basketbol Milli Takımı sponsor sıkıntısı çekiyor

Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı, sponsor sıkıntısı çekiyor. İşitme Engelliler Kadın Milli Takımı’nın genç oyuncusu Çağla Nur Uzundurukan, “Bizi rakipler değil, ekonomi zorluyor. Şu an bizim her şeyimizi kendi federasyonumuz karşılıyor. 24 branş var bu federasyonda bu federasyon kime yetişsin? 4 yıldır aynı kıyafeti giyiyoruz” dedi.
Potanın pes etmeyen yıldızı

Potanın pes etmeyen yıldızı

Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı’nın, 20 yaşındaki başarılı oyuncusu Ecrin Köse, hedefinin A Milli Takım’da ve Amerika’da oynamak olduğunu belirtti.
Potanın pes etmeyen yıldızı: Ecrin Köse

Potanın pes etmeyen yıldızı: Ecrin Köse

Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı’nda, yıldız adayı Ecrin Köse, hedefinin A Milli Takım’da ve Amerika’da oynamak olduğunu belirtti.
Kadın basketbolda ilk olimpiyat heyecanı

Kadın basketbolda ilk olimpiyat heyecanı

Deaflympics 2017 ile ilk Olimpiyat tecrübesini yaşayacak olan Türkiye İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı kampa girdi. Ekim ayında başlayan yoğun çalışmalar sonucu oluşturulan kadronun yaş ortalaması on dokuz.