MENÜ

Turgut Altınok Haberleri

Turgut Altınok ile ilgili haberler

Turgut Altınok haberleri sayfasında Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Turgut Altınok ile ilgili Fanatik'de Turgut Altınok haber bulunmaktadır. Turgut Altınok Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Karataş, Başkan Turgut Altınok'u ziyaret etti

Mert Karataş, Başkan Turgut Altınok'u ziyaret etti

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyat Oyunları’nda (Deaflympics) Ukrayna’yı mağlup ederek şampiyon olan İşitme Engelliler Erkek Voleybol Milli Takımı oyuncularından Mert Karataş ve ailesini makamında misafir etti.
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’tan Ankaragücü’ne ziyaret

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’tan Ankaragücü’ne ziyaret

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert’i makamında ziyaret etti.
Bakan Kasapoğlu:

Bakan Kasapoğlu: "Oyunlarımızı 81 ilimize de yayacağız"

Taha Akgül Spor Salonunda gerçekleştirilen törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ahmet Selim Köroğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hayati Koca, Önder İmam Hatipliler Derneği ve Eğitime Destek Platformu Başkanı Enes Şişman ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Ankara genelinden birçok imam hatip okulu öğrencisi katıldı.