MENÜ

Teamfight Tactics Haberleri

Teamfight Tactics ile ilgili haberler

Teamfight Tactics haberleri sayfasında Teamfight Tactics ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Teamfight Tactics ile ilgili Fanatik'de Teamfight Tactics haber bulunmaktadır. Teamfight Tactics Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Riot Games, Teamfight Tactics Rising Legends'ı duyurdu

Riot Games, Teamfight Tactics Rising Legends'ı duyurdu

Riot Games, takım kurma üstüne kurulu PvP strateji oyunu Teamfight Tactics için Teamfight Tactics Rising Legends: Gizmos and Gadgets adında yeni bir rekabetçi etkinliği duyurdu.
Teamfight Tactics yeni seti

Teamfight Tactics yeni seti "Hesaplaşma" oyuncularla buluştu

League of Legends’ın Taktik Savaşları olarak bilinen oyun modu Teamfight Tactics (TFT), beraberinde önemli değişiklikler getiren “TFT Set 5” güncellemesiyle oyuncularla buluştu. Zıtlıklar üzerine kurulu yeni güncellemede, iyi-kötü, düzen-kaos ve ışık-karanlık arasında mücadeleler yaşanacak.
Riot Games, Teamfight Tactics'i mobil cihazlara getiriyor

Riot Games, Teamfight Tactics'i mobil cihazlara getiriyor

League of Legends'ın (LoL) geliştiricisi ve yayıncısı Riot Games,Teamfight Tactics'in (TFT) 19 Mart 2020* tarihinde App Store ve Google Play platformlarına geleceğini duyurdu. Riot tarihindeki ilk mobil oyun olan Teamfight Tactics (TFT), bu önemli yılda Riot'un pek çok farklı platformda çıkaracağı birden fazla oyundan yalnızca biri.