MENÜ

Taylor Jane Wilkey Haberleri

Taylor Jane Wilkey ile ilgili haberler

Taylor Jane Wilkey haberleri sayfasında Taylor Jane Wilkey ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Taylor Jane Wilkey ile ilgili Fanatik'de Taylor Jane Wilkey haber bulunmaktadır. Taylor Jane Wilkey Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Taylor Jane Wilkey, Andy Carroll ile olan geceyi anlattı!

Taylor Jane Wilkey, Andy Carroll ile olan geceyi anlattı!

Andy Carroll'ın nişanlısı Billi Mucklow ile düğününe günler kala bekarlığa veda partisi için gittiği Dubai'de yaşadıklarına dair ortaya çıkan görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Otel odasında iki kadınla yatak fotoğrafları basına sızan İngiliz futbolcu, 8 yıllık ilişkisini mahvedebilir. Andy Carroll ile fotoğrafları gün yüzüne çıkan bar işletmecisi Taylor Jane Wilkey sessizliğini bozdu ve çok konuşulacak açıklamalara imza atarak o gece yaşananları anlattı. Öte yandan Andy Carroll'ın nişanlısı Billi Mucklow'dan ilk büyük tepki geldi.
Evliliğine 2 hafta kala başka kadınla yatakta!

Evliliğine 2 hafta kala başka kadınla yatakta!

Ünlü İngiliz futbolcu Andy Carroll şok eden bir olayla gündeme geldi. Carroll, evliliğine iki hafta kala, nişanlısının bekarlığa veda partisine katılmak için gittiği Dubai'de başka bir kadınla yatakta fotoğrafı ortaya çıktı.