MENÜ

stat yapımı Haberleri

stat yapımı ile ilgili haberler

stat yapımı haberleri sayfasında stat yapımı ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. stat yapımı ile ilgili Fanatik'de stat yapımı haber bulunmaktadır. stat yapımı Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Alsancak Stadı'nda geri sayım

Alsancak Stadı'nda geri sayım

İzmirli futbolseverlerin yıllardır büyük hasretle beklediği Alsancak Stadı'nın yeniden inşaat sürecinde geri sayıma geçildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yıkıldığı yerde yeniden yapılan statta çalışmalarda sona yaklaşıldı.
Tescillendi! Halkın takımı Beşiktaş!

Tescillendi! Halkın takımı Beşiktaş!

Stat yapımına harcanan para devletin, yani halkın! Gelinen noktada durum yıllarca tribünlerine gerilen pankartları doğrular nitelikte; Beşiktaş ‘Halkın Takımı’dır...
Ordu’ya stat müjdesi

Ordu’ya stat müjdesi

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, kentte yeni stat yapımı konusunda Gençlik ve Spor Bakanlığı ile gerekli çalışmaları tamamladıklarını söyledi.
'Çok para vermem'

'Çok para vermem'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman transferden, stat yapımına kadar birçok konuda samimi açıklamalar yaptı. Orman, “Eneramo'nun futbol oynamasında hiçbir sorun olmayınca resmi sözleşme imzaladık” dedi. Başkan, Ronaldinho için ise “40 milyon Euro'lara transfer yapmam. En fazla 2.5 milyon Euro öderiz” diye konuştu.
Başbakan uyardı, bakan geri adım attı

Başbakan uyardı, bakan geri adım attı

Yeni stat yapımına izin vermeyeceğini açıklayan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın uyarısı üzerine geri adım attı.
Kayseri'ye yeni stat geliyor

Kayseri'ye yeni stat geliyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 10 bin kişilik yeni bir stat yapımı için kolları sıvadıklarını, yeni stadın kentin doğusunda olacağını söyledi.
Çelebi umut saçtı

Çelebi umut saçtı

Stat yapımı ve gayrimenkullerden sorumlu yönetici Işın Çelebi, umut dolu açıklamalar yaptı.