MENÜ

Red Bull Kart Fight Haberleri

Red Bull Kart Fight ile ilgili haberler

Red Bull Kart Fight haberleri sayfasında Red Bull Kart Fight ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Red Bull Kart Fight ile ilgili Fanatik'de Red Bull Kart Fight haber bulunmaktadır. Red Bull Kart Fight Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Red Bull Kart Fight’ın en hızlısı Emre Özcan Karademir

Red Bull Kart Fight’ın en hızlısı Emre Özcan Karademir

Türkiye’nin en büyük amatör karting şampiyonası olan Red Bull Kart Fight, 10 yıl aradan sonra hızlı bir dönüş yaptı!.. Finale kalan 20 genel, 20 üniversiteli katılımcının Tuzla Karting Park’taki yarışı sonunda şampiyonluğa Emre Özcan Karademir ulaştı.
Red Bull Kart Fight’ta Türkiye’nin en hızlısı belli oldu

Red Bull Kart Fight’ta Türkiye’nin en hızlısı belli oldu

Türkiye’nin en büyük amatör karting şampiyonası olan Red Bull Kart Fight, 10 yıl aradan sonra hızlı bir dönüş yaptı. TOSFED ortaklığında düzenlenen turnuvanın şampiyonu İstanbul’daki Tuzla Karting Park’ta belli oldu. Türkiye’nin 15 şehrindeki 20 noktada düzenlenen elemeler sonunda finale katılmaya hak kazanan 20 genel, 20 üniversiteli katılımcı arasındaki heyecan dolu mücadele sonunda Emre Özcan Karademir 2021 Red Bull Kart Fight şampiyonu oldu. Büyük finalde Türkiye’nin en önemli motor sporları pilotlarından biri olan Red Bull sporcusu Ayhancan Güven de bir gösteri yarışı yaptı.
Ayhancan Güven Red Bull Kart Fight’ta piste çıkacak

Ayhancan Güven Red Bull Kart Fight’ta piste çıkacak

Türkiye’nin en büyük amatör karting şampiyonası olan Red Bull Kart Fight’ın İstanbul’da gerçekleştirilecek Türkiye Finali’ne sürpriz bir isim konuk olacak. Kariyerine karting ile başlayan ve Türkiye’nin en başarılı motor sporları pilotlarından biri olarak gösterilen Red Bull sporcusu Ayhancan Güven, finalde bir gösteri yarışı yapacak. TOSFED ortaklığında gerçekleştirilen turnuvanın finalinde Türkiye’nin 20 noktasından gelen en hızlı pilotlar Türkiye şampiyonu olmak için mücadele edecek. 20 pistte en hızlı tur süresini atan 1 genel ve 1 üniversiteli toplam 40 yarışçı, 14 Kasım’da Tuzla Karting Park’ta kupaya uzanmaya çalışacak. Türkiye şampiyonu, Formula 1’de 2021 şampiyonunu belirleyecek olan sezonun son yarışı Abu Dhabi Grand Prix’inde eşsiz bir motor sporları deneyimi yaşayacak. Red Bull Kart Fight ile ilgili detaylı bilgiye redbull.com/kartfight adresinden ulaşılabiliyor.
Red Bull Kart Fight heyecanı Türkiye’nin dört bir yanında başladı

Red Bull Kart Fight heyecanı Türkiye’nin dört bir yanında başladı

Türkiye’nin en büyük amatör karting şampiyonası olan Red Bull Kart Fight, 10 yıl aranın ardından yeniden Türkiye’nin en hızlı karting pilotunu belirlemek için start alıyor. TOSFED ortaklığında gerçekleştirilen dev turnuvada elemeler 11 Ekim’de İstanbul, Kocaeli ve Şanlıurfa’da başladı. 15 şehirde gerçekleştirilecek 20 eleme sonunda katıldığı pistteki en hızlı süreyi elinde bulunduran 1 genel katılımcı ve 1 üniversiteli yarışçı finale ismini yazdırarak, 14 Kasım’da Tuzla Karting Park’ta düzenlenecek dev finalde Türkiye Şampiyonu olmaya çalışacak. En hızlıların hünerlerini sergileyeceği karting turnuvası Red Bull Kart Fight ile ilgili detaylı bilgiye redbull.com/kartfight adresinden ulaşılabiliyor.