MENÜ

Panasonic Life Solutions Türkiye Haberleri

Panasonic Life Solutions Türkiye ile ilgili haberler

Panasonic Life Solutions Türkiye haberleri sayfasında Panasonic Life Solutions Türkiye ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Panasonic Life Solutions Türkiye ile ilgili Fanatik'de Panasonic Life Solutions Türkiye haber bulunmaktadır. Panasonic Life Solutions Türkiye Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Panasonic Life Solutions Türkiye otizmli çocuklar için koştu

Panasonic Life Solutions Türkiye otizmli çocuklar için koştu

İnsan odaklı yaklaşımlarla daha yaşanılabilir bir dünya hedefi ile faaliyet gösteren ve hayata değer katan projeleriyle dikkat çeken Panasonic Life Solutions Türkiye, N Kolay 43. İstanbul Maratonu’na katıldı.
Panasonic Life Solutions Türkiye otizmli çocuklar için koşacak

Panasonic Life Solutions Türkiye otizmli çocuklar için koşacak

İnsan odaklı yaklaşımlarla daha yaşanılabilir bir dünya hedefi ile faaliyet gösteren ve hayata değer katan projeleriyle dikkat çeken Panasonic Life Solutions Türkiye, N Kolay 43. İstanbul Maratonu’na katılıyor. 7 Kasım günü gerçekleştirilecek maratona Çalışan Gönüllüleri ile katılacak olan Panasonic Life Solutions Türkiye, 8 kilometre Halk Koşusunda yerini alarak adımlarını iyiliğe dönüştürecek. Tohum Otizm Vakfı yararına koşmayı hedefleyen koşu grubu, otizmin erken tanısı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlarken aynı zamanda otizmli çocuklar için online olarak bağış da toplayacak.