MENÜ

Öznur Dündar Akın Haberleri

Öznur Dündar Akın ile ilgili haberler

Öznur Dündar Akın haberleri sayfasında Öznur Dündar Akın ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Öznur Dündar Akın ile ilgili Fanatik'de Öznur Dündar Akın haber bulunmaktadır. Öznur Dündar Akın Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüp bebek tedavisinde sperm kalitesi büyük önem taşır!

Tüp bebek tedavisinde sperm kalitesi büyük önem taşır!

Tüp bebek tedavisinde anne adayının yaşı ve yumurta kalitesi kadar önemli olan bir diğer durum ise sperm sayısı ve hareketliliğidir. Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı, Embriyolog Op. Dr. Öznur Dündar Akın sperm kalitesi ile ilgili merak edilenleri sizler için derledi.
Spermi olmayan erkekler baba olabilir mi?

Spermi olmayan erkekler baba olabilir mi?

Erkeklerin yaşadığı hormonal bozukluklar, kanser tedavileri ve genetik faktörler sperm olmamasına neden olabilir. Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Embriyolog Op. Dr. Öznur Dündar Akın, gelişen teknoloji ile spermi olmayan erkeklere uygulanan yöntemleri anlattı.
Erkeklerde kısırlık belirtileri, erkeklerde kısırlığın tedavi yöntemleri nelerdir? Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Embriyolog Op. Dr. Öznur Dündar Akın  cevapladı

Erkeklerde kısırlık belirtileri, erkeklerde kısırlığın tedavi yöntemleri nelerdir? Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Embriyolog Op. Dr. Öznur Dündar Akın cevapladı

Erkeklerde kısırlık belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? Aslında bir çift problemi olarak nitelendirilen kısırlığın belirtileri ve tedavi yöntemlerine dair tüm merak edilen, araştırılan soruları Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Embriyolog Op. Dr. Öznur Dündar Akın cevapladı.