MENÜ

Okyanus Kolejleri Haberleri

Okyanus Kolejleri ile ilgili haberler

Okyanus Kolejleri haberleri sayfasında Okyanus Kolejleri ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Okyanus Kolejleri ile ilgili Fanatik'de Okyanus Kolejleri haber bulunmaktadır. Okyanus Kolejleri Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Okyanus Kolejleri ile Arkas Spor Kulübü'nden dev anlaşma

Okyanus Kolejleri ile Arkas Spor Kulübü'nden dev anlaşma

Sportif nesiller yetiştirmek amacıyla binlerce erkek ve kız çocuğunun voleybolla tanışmasına olanak sağlayan, Türk erkek voleybolunda başarıları ile ülkemize ilkleri yaşatmış olan Arkas Spor Kulübü ile Türkiye'nin adını defalarca spor, sanat ve bilimle Dünya çapında duyuran Okyanus Kolejleri, "Eğitim ve Sporda Yan Yana Omuz Omuza" olacakları Türkiye genelinde çok değerli bir iş birliğine imza attı. Okyanus Kolejleri ve Arkas Spor Kulübü, sporcu eğitimi konusunda güçlerini birleştirdi. Spor ve eğitim için omuz omuza verilen bu önemli iş birliği Okyanus Kolejleri'nin İzmir-Bornova Kampüsü'nde gerçekleştirilen basın toplantısında duyuruldu.
Dünya tenis şampiyonu yine Türkiye'den

Dünya tenis şampiyonu yine Türkiye'den

Okyanus Kolejleri erkek ve kız tenis takımları, 2017 yılında elde ettiği çifte zaferi kimseye bırakmayarak bu yıl da Okullararası Dünya Kupası'nı Türkiye'ye kazandırdı.