MENÜ

ödeme krizi Haberleri

ödeme krizi ile ilgili haberler

ödeme krizi haberleri sayfasında ödeme krizi ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. ödeme krizi ile ilgili Fanatik'de ödeme krizi haber bulunmaktadır. ödeme krizi Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Altay’da   ödeme krizi

Altay’da ödeme krizi

Altay’da ödeme krizi patlak verdi.
Beşiktaş yönetiminden flaş hamle!

Beşiktaş yönetiminden flaş hamle!

Beşiktaş yönetimi hazırlıkları devam eden bağış kampanyasıyla hem ödeme krizini bitirmek hem de gelecek sezonu kurtarmanın hesaplarını yapıyor.
Ahmet Nur Çebi'nin hayali Steven Gerrard

Ahmet Nur Çebi'nin hayali Steven Gerrard

Ahmet Nur Çebi başkanlığa seçildikten sonra alacakları dağıttı, 6 maçlık galibiyet serisiyle işler yoluna girdi. Ardından ödeme krizi yine başladı, Kartal son 8 maçta 7 yenilgi aldı. Yönetim Abdullah Avcı’yı göndermek istiyor ama yerine getirilecek teknik adam için kaynak yok. Harcama limiti nedeniyle transfer de yapamayan Kartal’ın eli kolu bağlı durumda. Ahmet Nur Çebi'nin hayalindeki teknik adam ise Steven Gerrard.
Kjaer patladı: Paramızı istiyoruz

Kjaer patladı: Paramızı istiyoruz

Danimarka Milli Takımı kaptanı Simon Kjaer, oyuncular sendikası ile federasyon arasında patlak veren ödeme krizi nedeniyle arkadaşlarının hakkını savundu, sürecin davalık olabileceğine dikkat çekildi.
Bursaspor ve Serdar Aziz masaya oturuyor

Bursaspor ve Serdar Aziz masaya oturuyor

Bursasporlu idareciler, Serdar Aziz ile yaşanan ödeme krizini çözmek için bugün İstanbul’da oyuncunun menaceri Haluk Canatar ile bir araya gelecek.