MENÜ

Milli Piyango sıralı tam liste Haberleri

Milli Piyango sıralı tam liste ile ilgili haberler

Milli Piyango sıralı tam liste haberleri sayfasında Milli Piyango sıralı tam liste ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Milli Piyango sıralı tam liste ile ilgili Fanatik'de Milli Piyango sıralı tam liste haber bulunmaktadır. Milli Piyango sıralı tam liste Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Milli Piyango sıralı tam liste | Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama

Milli Piyango sıralı tam liste | Milli Piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama

Milli Piyango sıralı tam liste açıklandı. Bir yılbaşı klasiği olan Milli Piyango yılbaşı çekilişi için uzun zamandır sabırsız bir bekleyiş söz konusuydu. Milli Piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları açıklandı, 100 milyon liralık dev ikramiyenin vurduğu şanslı rakamlar belli oldu. Büyük ikramiye "9884757" numaralı bilete isabet etti. Büyük ikramiyeye ait biletlerden birisinin Manisa'nın Akhisar ilçesinde satıldığı tespit edildi. Biletlerini kontrol etmeye zaman bulamayanlar veya tekrar tekrar kontrol etmek isteyenler Milli Piyango sıralı tam listesine ve yılbaşı çekiliş sonuçlarına göre bilet sorgulama ekranına ulaşmak amacında. Haber metnimiz içindeki Milli Piyango bilet sorgulama ekranı linkini tıklayarak, biletinize çıkan ikramiyeyi görebileceksiniz.
Milli piyango sorgulama 2019

Milli piyango sorgulama 2019

Milyonlarca insana hayal kurduran milli piyango 2019 çekilişi birkaç saat içinde yapılacak. Günler öncesinden biletlerini alanlar, milli piyango sorgulama ekranı arıyor. Fanatik.com.tr içinde yer alan alttaki linkten milli piyango bilet numaranızı girerek, ikramiye kazanıp kazanmadığınızı öğrenebileceksiniz. Milli piyango sıralı tam listesi de yine fanatik.com.tr'de olacak.
Milli Piyango bilet sorgulama ekranı - 9 Ocak Milli Piyango sonuçları...

Milli Piyango bilet sorgulama ekranı - 9 Ocak Milli Piyango sonuçları...

Milli Piyango 9 Ocak çekilişi sonuçları belli oldu. 4000000 TL ikramiye kazanan numaralar 904257 olarak belirlendi. Amorti rakamlar ise 0 ve 5 olarak belirlendi. Siz de Milli Piyango bileti aldıysanız biletinizi buradan kontrol edebilirsiniz. İşte 9 Ocak Milli Piyango sıralı tam liste burada...