MENÜ

Milli Miyango sonuçları Haberleri

Milli Miyango sonuçları ile ilgili haberler

Milli Miyango sonuçları haberleri sayfasında Milli Miyango sonuçları ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Milli Miyango sonuçları ile ilgili Fanatik'de Milli Miyango sonuçları haber bulunmaktadır. Milli Miyango sonuçları Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Milli Piyango hızlı sorgulama ekranı! 2020 MPI sonuçları

Milli Piyango hızlı sorgulama ekranı! 2020 MPI sonuçları

Milli Piyango sonuçları milyonlarca vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. Milli Piyango İdaresinin 31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiye, "1358490" numaralı çeyrek bilete isabet etti. Büyük ikramiyeye ait numaraların bulunduğu biletin sevk merkezleri İzmir, Gaziantep, Bursa ve İstanbul olarak açıklandı. Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 8 milyon liralık ikramiyeyi kazanan numara da belli oldu. Özel çekilişte 8 milyon liralık ikramiye "9976216" numaralı bilete isabet etti. Çekilişte amorti rakamları "4" ve "8" olarak belirlendi. İşte 2020 MPI sorgulama ekranı ve Milli Piyango sonuçları öğrenme sayfası
Milli Piyango sonuçları amorti hangi rakamlara çıktı? Yılbaşı bilet sorgulama ekranı

Milli Piyango sonuçları amorti hangi rakamlara çıktı? Yılbaşı bilet sorgulama ekranı

Son dakika Milli Piyango'nun, yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiye, "1358490" numaralı bilete isabet etti. Milli Piyango çekiliş sonuçlarına göre amorti rakamları 4 ve 8 oldu. 8 milyon TL'yi kazanan talihli numara ise 9976216...80 Milyon lira kazandıran numaralar 1-3-5-8-4-9-0 oldu.